کد خبر: ٩٣٩٨١/ ١٣:٣٤ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 139
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي
برگزاری جلسه برنامه‌های چهارساله معاونت بین‌الملل دانشکده پیراپزشکی
جلسه برنامه‌های چهارساله معاونت بین‌الملل دانشکده پیراپزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی، جلسه برنامه‌های چهارساله و گزارش ارزیابی عملکرد معاونت بین‌الملل این دانشکده با حضور دکتر وحید چنگیزی رئیس دانشکده، دکتر بهرام نیک منش معاون بین‌الملل، دکتر مریم درخشان و دلارام درگاهی کارشناسان بین‌الملل و الهام حق‌شناس مسئول پایش و ارزشیابی چهارشنبه 8 آبان 98 در سالن اجتماعات برگزار شد.
در این جلسه دکتر نیک منش به ارائه گزارشی از فعالیت‌های صورت گرفته در معاونت بین‌الملل پرداخت و گفت: در این مدت ابتدا دو کارشناس خوب به تیم معاونت اضافه شدند. سپس نمایندگان بین‌الملل گروه‌های آموزشی مشخص‌شده و جلساتی با آن‌ها برگزار شد. بررسی کوریوکولم های ترجمه دانشکده و انجام مواردی که صورت نگرفته، تشکیل گروه در فضای مجازی از دانش‌آموختگان خارجی و برقراری ارتباط با آن‌ها و برای توسعه روابط و جذب دانشجویان جدید برگزاری حداقل 2 work shoup در سال جاری، بررسی رشته‌های پیراپزشکی در سایر کشورهای دنیا به‌منظور ایجاد رشته‌هایی که مشتری خارجی دارند در دانشکده، ازجمله اقدامات انجام‌شده در این مدت بوده است.
دکتر چنگیزی نیز بر اهمیت به‌روز بودن وب‌سایت انگلیسی و معرفی بهتر و بیشتر دانشکده تأکید کرد.
حق‌شناس به بیان توضیحاتی پیرامون نحوه ارائه گزارش ارزیابی عملکرد برنامه‌ها پرداخت.
خبر: الهام حق شناس

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#