کد خبر: ٩٣٩٨٦/ ١٤:٠٠ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 200
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی, گروه خبری RSS
مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت به صورت سرزده از بیمارستان فارابی بازدید کرد
مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت سرزده از درمانگاه ها و بخش های بیمارستان فارابی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، دکتر محمدحسین حیدری، مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی صبح یکشنبه 12 آبان 98 به صورت سرزده از این بیمارستان بازدید کرد.
دکتر حیدری بازدید خود را از درمانگاه اورژانس بیمارستان فارابی آغاز و از نزدیک شاهد خدمات رسانی به مراجعه کنندگان بود. وی ضمن بازدید از اتاق معاینه این بخش از رعایت حریم خصوصی بیماران در هنگام معاینه ابراز خشنودی کرد و آن را امری ضروری در حفظ آرامش و همکاری بیمار با پزشک دانست. دکتر حیدری همچنین با حضور در میان بیماران اورژانس سوالاتی را در خصوص میزان رضایت آنان از خدمات ارائه شده توسط کارکنان و پزشکان بیمارستان فارابی مطرح کرد. 
حضور در درمانگاه های تخصص و فوق تخصصی، بخش های مردان، زنان، اورژانس و IPD از دیگر برنامه های مدیرکل دفتر بازرسی و ارزیابی عملکرد وزارت بهداشت در بازدید از بیمارستان فارابی بود.
در این بازدید دکتر محمدرضا اکبری، رییس بیمارستان و مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه، دکتر آرش میرمحمد صادقی، معاون درمان، سعید مرادی، مدیر و شادی رضایی مدیر پرستاری بیمارستان فارابی دکتر حیدری را همراهی کردند.
خبر و عکس: سید عباس قاضی میرسعید
انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#