کد خبر: ٩٣٩٩٥/ ١٦:١٢ - يکشنبه ١٢ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 286
چاپ
ارسال به دوست
معاونت آموزشی, گروه خبری RSS
یازدهمین جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه برگزار شد
یازدهمین جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه به منظور بررسی وضعیت دانشجویان در سالن شورای معاونت آموزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، جلسه شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی شنبه 11 آبان 98 با حضور دکتر سهراب پور، معاون آموزشی دانشگاه، دکتر غیاثوندیان، مدیر امور آموزشی، دکتر قاضی خوانساری، مدیر امور تحصیلات تکمیلی، نمایندگان ریاست دانشگاه و معاونین آموزشی دانشکده¬ها در سالن شورای معاونت آموزشی تشکیل شد.
در ابتدای این جلسه دکتر سهراب پور از خدمات دکتر ساعدی در زمان تصدی پست معاونت آموزشی تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی قدردانی کرده و گفت دکتر ساعدی یکی از ذخایر مهم دانشگاه است که به صورت تمام وقت انرژی و عمر خود را برای اصلاح امر آموزش در گروه، بیمارستان، دانشگاه و دانشکده گذاشته و دانشگاه و معاونت آموزشی قدردان ایشان است و امیدواریم معاونت آموزشی از تجربیات ارزشمند وی در آینده نیز بهرهمند شود. سپس وی دکتر علی لباف دانشیار گروه آموزشی طب اورژانس را به عنوان معاونت آموزشی جدید دانشکده به اعضای حاضر در جلسه معرفی کرد.  
پس از دریافت لوح تقدیر و هدیه معاونت آموزشی ، دکتر ساعدی گفت: 2سال خدمت باعث افتخار من بود و با آرزوی موفقیت برای دکتر لباف ادامه داد: امیدوارم با حضور دکتر لباف بهتر از قبل به سمت جلو پیش رویم.
همچنین دکتر لباف جایگاه خود را مهم دانست و گفت: من ادامه دهنده راه برجسته دکتر ساعدی هستم و امیدوارم شایسته این جایگاه باشم.
سپس شورا وارد دستور جلسه شد.
دکتر شکیبازاده، معاون آموزشی دانشکده بهداشت، در خصوص اهمیت راه اندازی رشته سلامت شهری در مقطع دکتری تخصصی PhD گفت: جمعیت شهری نسبت به 40 سال گذشته افزایش پیدا کرده و این رشته در بسیاری از سازمان های مرتبط یکی از اولویت هاست.
همچنین ادامه داد: در کشورهای دیگر کنفرانس های سالانه وجود دارد ولی در کشور ما به آن توجهی نشده است. در سال 90 پس از موافقت مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی در برنامه شورای عالی برنامه ریزی مطرح و مخالفت شد.
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد دانشکده بهداشت سابقه موضوع مجدد بررسی کرده و در صورت رفع موانع و اعمال تغییرات لازم مجدد در شورا طرح موضوع شود.
دکتر ضیائی در خصوص راه اندازی دفتر حمایت دانشجوبان گفت: بحث بین الملل سازی، کارهایی در سطح دانشگاه شروع و ارتباطاتی برقرار شده است. 
در نهایت قرار است پل ارتباطی دانشجویان و مسئولان دانشگاه باشد و کارهایی از قبیل مکاتبات مربوط به سفارت خانه ها، ارتباط با دانشگاه بعدی به عنوان مقصد دانشجو از جمله وظایف این دفتر می باشد. در حقیقت دفتر حمایت از دانشجویان ساختاری حمایتی برای انجام کارهای اداری دانشجویان است.
همچنین دکتر ضیایی از معاونین دانشکده ها خواستار اطلاع رسانی فعالیت های دفتر به دانشجویان شد.
سپس دکتر ضیائی به سوالات اعضای شورا پاسخ داد و تشکیل چنین دفتری با شرح وظایف و سیاست های مندرج تصریح شد.
سپس نسخه نهایی شیوه نامه پایان نامه¬های محصول محور دانشکده پزشکی توسط دکتر راگردی کاشانی و دکتر قنبری مطرح و پس از بررسی مقرر شد تغییراتی در جدول امتیازات در آئین نامه اصلی ایجاد و طی نامه ای به دانشکده ها منعکس شود.
در انتهای جلسه موارد دیگر دستور جلسه مطرح شد.
 
خبر: شبنم قضایی
عکس: سمیرا فرجی
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#