کد خبر: ٩٤١١٥/ ١٣:٣٥ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 69
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده طب ایرانی
جلسه آبان ماه هیأت رئیسه دانشکده طب ایرانی برگزار شد
دکتر حسین رضایی زاده از روند فعالیت های انجام شده در آستانه سال تحصیلی جدید دانشکده قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده طب ایرانی، جلسه هیأت رئیسه دانشکده طب ایرانی، روز دوشنبه 13 آبان ماه 98 با حضور دکتر رضایی زاده رئیس دانشکده و اعضای هیأت رئیسه در ساختمان احمدیه برگزار شد.
در ابتدای این جلسه، دکتر رضایی زاده از همکاران معاونت آموزشی و اعضای هیأت علمی که طی مراحل ثبت نام دانشجویان و شروع کلاسهای ترم جدید تحصیلی مشارکت و همکاری داشتند و انجام بهینه آن را ممکن ساختند، تشکر کرد.
رییس دانشکده طب ایرانی در ادامه پیرامون ابلاغ احکام جدید و تبدیل وضعیت بخشی از کارمندان دانشکده، تصمیم برای جابجایی نیروها به منظور استفاده بهتر از توانمندی های آنها، روند فعالیت سایت های جدید دانشکده، نوسازی کامپیوترها، و همچنین تغییرات در چارت معاونت های دانشکده، توضیحاتی ارائه کرد.
دکتر رضایی زاده همچنین بر لزوم جدّیّت در برگزاری نشست های علمی و ژورنال کلاب ها در راستای هم افزایی علمی و با توجه به نیازسنجی دانشجویان تأکید کرد.
چگونگی برگزاری کلاس های دانشجویان تکمیل ظرفیت، لزوم حضور دانشجویان در جلسات دفاع و پیش دفاع، شیوه تدریس به دانشجویان بین المللی دانشکده، و روند کارت زنی دانشجویان از دیگر مباحث مطرح شده در جلسه بود.
اعضای هیأت رئیسه دانشکده همچنین پیرامون فرآیندهای اجرایی دومین کنگره بین المللی تاریخ پزشکی ایران و اسلام که آذرماه در دانشکده طب ایرانی برگزار خواهد شد، به گفتگو نشستند. 
خبرنگار: خاطره فهیمی
عکاس: اشکان نورکامی 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#