کد خبر: ٩٤٣٢٦/ ٠٨:٣٤ - سه شنبه ٢١ آبان ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 290
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده فناوری های نوین پزشکی, گروه خبری RSS
جشن دانش آموختگان دانشکده فناوری های نوین پزشکی برگزار شد
جشن دانش آموختگان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی دانشکده فناوری های نوین پزشکی با حضور هیئت رئیسه، مدیران، اعضای هیئت علمی، دانش آموختگان و خانواده آنان برگزار شد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، روز دوشنبه 20 آبان 98 جشن دانش آموختگان این دانشکده در مقاطع ارشد و دکترای تخصصی در رشته های مهندسی بافت، پزشکی مولکولی، نانوفناوری پزشکی و زیست فناوری پزشکی برگزار شد.
در ابتدا دکتر علیرضا احمدیان، رئیس این دانشکده گفت: شما دانش آموختگان این دانشکده هر جایی چه در داخل و چه در خارج از کشور باشید سفیران علم و فناوری هستید و باید به این موضوع ایمان داشته باشید. با وجود شرایط جامعه و کاستی هایی که در مسیر تحصیلتان احساس کردید می بایست بایدهایی برای تغییر ایجاد کنید و آن ها را انجام دهید. با وجود اختلاف های فکری باید اهداف مشترک خود را پیدا کنید و برای تحقق رویاهایتان کارهای علمی مضاعف انجام دهید. در آخر فراغت از تحصیل را به شما و خانواده شما تبریک می گویم و از شما می خواهم که ارتباط خود را با دانشگاه حفظ کنید.
در ادامه دکتر محمدرضا سید احمدیان، دبیر دفتر ارتباط با دانش آموختگان گفت: فناوری های نوین، سازنده 100 سال آینده و در خدمت رفاه بشریت است. دانشگاه علوم پزشکی تهران یکی از بهترین انتخاب ها در کشور و مادر علمی شماست، همانطور که قدر مادر فیزیولوژیک خود را می دانید قدر مادر علمی خود را نیز بدانید.
در ادامه سید شمس الدین زرین، مدیر دانش آموختگان این دانشکده از اعضای هیئت علمی و دانشجویان دعوت کرد تا خاطرات به یاد ماندنی خود در دوره تحصیل را بازگو کنند.
مراسم با اهدای لوح و هدیه به دانشجویان و هم آوایی گروه کر دانشگاه علوم پزشکی تهران پایان یافت.
خبرنگار و عکاس: ساناز عزی ایرانی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#