کد خبر: ٩٥٥٧٣/ ١٨:٠٨ - دوشنبه ١٨ آذر ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 710
چاپ
ارسال به دوست
دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه, گروه خبری RSS
دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران دو رتبه برتر مسابقات ملی قرآن و عترت دانشجویان کشور را کسب کردند
شرکت‌کنندگان دانشگاه در رشته‌های «پرسمان قرآنی» و «حفظ بیست جزء قرآن کریم» در سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت سراسری دانشجویان کشور موفق به کسب رتبه‌های ممتاز شدند.

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه، سی و چهارمین جشنواره ملی قرآن و عترت سراسری دانشجویان کشور از تاریخ 12 تا 14 آذر 98 و به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.
در این دوره از مسابقات، شقایق تقی زاده، دانشجوی دانشکده پیراپزشکی موفق به کسب رتبه سوم در رشته پرسمان قرآنی و محمدمهدی ظهوری، دانشجوی دانشکده پزشکی موفق به کسب رتبه چهارم در رشته حفظ بیست جزء قرآن کریم شدند.
توضیح اینکه این دانشجویان در بیست و چهارمین جشنواره قران و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور حائز رتبه‌های برتر کشوری شده بودند و به نمایندگی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور در این جشنواره حضور داشتند.

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1398/09/19 11:38
0
0
خداوند را شاکریم که این فرزانگان را ارزانی داشت، امید است با مجاهدت همگانی فرهنگ قرانی گسترش و راهنمای زندگی و کردار ما شود.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#