کد خبر: ٦٩٩١٦/ ١٧:٢٤ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1252
چاپ
ارسال به دوست
قدرداني رييس دانشگاه از کارکنان و اعضاي گروه اجرايي هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی تهران
دکتر علي جعفريان، رييس دانشگاه در پيامي از کارکنان دانشگاه و همکاران عضو گروه اجرايي هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی تهران قدرداني کرد.

متن کامل پيام رئیس هیات اجرایی هفتمین انتخابات نظام پزشکی تهران به شرح زير است:

کارکنان گرامی دانشگاه و همکاران عضو گروه اجرایی هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی
سلام علیکم
به یاری خداوند متعال و با همدلی و همکاری مسئولانه و مجدانه یکایک شما، بخش حضوری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی تهران بزرگ با نظم کامل و سلامت برگزار شد و علی‌رغم تمامی اعتراضات و انتقاداتی که به خاطر اختلال ایجادشده در برگزاری الکترونیک آن وارد شده بود، به تأیید هیات مرکزی نظارت بر انتخابات رسید.
گذشته از اهمیت این انتخابات برای جامعه پزشکی، آنچه در این رویداد دارای اهمیت و قابل تحسین بود نمایش تأثیرگذار تک‌تک شما همکاران از احساس مسئولیت‌، تعهد به کار و تعلق سازمانی در عین صبر و آرامش بود. فضای رقابتی جدی ایجادشده در این انتخابات نویدبخش مشارکت بالاتر و حساسیت به‌مراتب بیشتر از دوره‌های قبل بود و با لغو انتخابات الکترونیک در اواسط روز انتخابات و افزایش مراجعات، حضور فعال و با طمأنینه شما همکاران در کنار پیش‌بینی‌های صورت گرفته توسط هیأت اجرایی تهران بزرگ، باعث شد انتخابات حضوری به لحاظ عملیات اجرایی و سلامت به بهترین وجه و با نظمی مثال‌زدنی برگزار شود و شمارش آرا نیز با دقت مضاعف انجام شود به نحوی که مورد تأیید معترضان به کل انتخابات نیز قرار گیرد.
به‌عنوان رئیس دانشگاه و رئیس هیات اجرایی هفتمین انتخابات نظام پزشکی تهران بزرگ لازم می‌دانم مراتب سپاس و قدردانی خود را از یکایک مدیران و کارکنانی که هر یک سهمی در این تجربه موفق داشتند ابراز کنم و به‌عنوان عضوی از خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران به داشتن همکارانی چنین متعهد و مسئولیت‌پذیر مفتخرم.
دکتر علی جعفریان
رئیس دانشگاه

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/05/11 18:12
0
0
جناب آقای رئیس! افتخار بزرگی برای من بود که در بخش کوچکی از این انتخابات خدمت کردم. شهادت می دهم تعهد، اقتدار و تخصص شما یکی از عوامل مهم ختم بخیر شدن این فرآیند - در عین مشکلات عدیده پیش آمده - بود و تحت هدایت شما و تلاش همه همکاران دانشگاه، افتخار دیگری برای دانشگاه علوم پزشکی تهران رقم خورد. به شما خداقوت می گویم و از خداوند بزرگ برای شما سلامتی، دوام توفیق و عاقبت بخیری مسئلت می کنم.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد