کد خبر: ٥٨٩٠٢/ ٠٩:٢١ - سه شنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٤/ تعداد بازدید: 459
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
بازدید مسئولین مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه از بیمارستان فارابی
رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه در بازدید از برنامه های مدیریت بحران بیمارستان فارابی بر لزوم ایجاد زنجیره خدمت رسانی در بحران و بلایا تاکید کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی دکتر شهاب عبدالهی فر رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه به همراه دکتر وحید ذنوبی کارشناس این مرکز روز شنبه ۲۲ اسفند ۹۴ با حضور در بیمارستان فارابی از واحد مدیریت بحران این مرکز بازدید کردند.
دکتر عبدالهی فر در جلسه ای با حضور علیاری مدیر و برخی از اعضای تیم مدیریت بحران بیمارستان، هدف از بازدید را ایجاد تعامل بیشتر با تیم مدیریت بحران بیمارستان عنوان کرد و گفت: ما در مرکز حوادث و فوریت های معاونت درمان دانشگاه نقش تسهیل گر را داریم.
وی همچنین بر اهمیت وجود زنجیره خدمت رسانی تاکید کرد.
رییس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه در مورد برنامه های این مرکز در سال آینده گفت: محوریت برنامه های ما در سال ۹۵ مدیریت اطلاعات و منابع خواهد بود. ایجاد تیم واکنش سریع در بیمارستان ها و تامین تجهیزات و نیروهای مورد نیاز از دیگر برنامه های این مرکز در سال آتی خواهد بود.
دکتر عبدالهی فر در بخش دیگری از سخنانش بر لزوم برنامه ریزی برای کاهش آسیب پذیری بیمارستان ها بوسیله انجام ایمنی غیرسازه ای در بیمارستان ها تاکید کرد.
در ادامه جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته برای مدیریت حوادث شب چهار شنبه آخر سال توسط مدیر، مترون، رییس و سرپرستار بخش اورژانس بیمارستان فارابی ارائه شد.
سند برنامه EOP  و گزارش چهارشنبه سوری سال ۹۲ و ۹۳ بیمارستان نیز توسط دبیر کمیته بحران ارائه گردید سپس دکتر عبدالهی فر و دکتر ذنوبی از واحد مدیریت بحران بازدید کردند./ق

خبر و عکس: امیدوار

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#