کد خبر: ٦٠٣٦٥/ ١٣:١٠ - چهارشنبه ٢٩ ارديبهشت ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 216
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان فارابی
برگزاری جلسه مشترک دبیران بحران بیمارستان های تابعه دانشگاه در بیمارستان فارابی
واحد مدیریت بحران بیمارستان فارابی میزبان دبیران کمیته های بحران بیمارستان های تابعه دانشگاه بود.


به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، در این جلسه که روز چهار شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ با حضور دکتر عبدالهی فر، رییس مرکز حوادث و فوریت های دانشگاه و کارشناسان این مرکز در سالن شورای بیمارستان فارابی برگزار شد، علیاری مدیر بیمارستان فارابی ضمن خوشامدگویی به حاضرین، برگزاری این جلسات را در افزایش توان علمی و عملی کارشناسان و بیمارستان ها در مقابله با حوادث و فوریت ها موثر دانست.
در ادامه سالاری دبیر واحد مدیریت بحران و سوپروایزر آموزشی بیمارستان امام، با مرور نقشه راه آمادگی بیمارستان های دانشگاه در بلایا و فوریت ها، توضیحاتی در مورد محتوای موجود در CD توزیع شده و سنجه های اعتبار بخشی طراحی شده برای واحد مدیریت بحران ارائه کرد.
وی در بخشی از سخنانش یادآور شد: بحران فقط سیل و زلزله نیست و در محیط های بیمارستانی حتی مسایلی مانند قطع HIS می تواند منجر به بحرانی بزرگ شود لذا برای این مسایل هم باید آمادگی خود را حفظ کنیم.
سپس چمانی دبیر کمیته بحران بیمارستان فاربی گزارشی از اقدامات و فعالیت های واحد مدیریت بحران این مرکز ارائه نمود و تجربیات به دست آمده از اجرای مانور های انجام شده در سال های قبل را مرور کرد.
در پایان شرکت کنندگان از واحد مدیریت بحران بیمارستان فارابی بازدید کردند./ق

خبر و عکس: امیدوار

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#