کد خبر: ٦٣٥٢٧/ ٠٩:٢١ - دوشنبه ٣ آبان ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 346
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان امام خمینی
پنجمین گردهمایی دبیران کمیته مدیریت خطرحوادث و بلایا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد
با هدف آموزش سنجه های جدید اعتبار بخشی در حیطه مدیریت خطر حوادث و بلایا، پنجمین گردهمایی دبیران کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، پنجمین گردهمایی دبیران کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایای بیمارستان های دانشگاه به میزبانی مجتمع بيمارستانی امام خميني(ره) روز سه شنبه 27 مهرماه 95 در مرکز فرماندهی بحران مجتمع واقع در سوله بحران با حضور مسئولین و کارشناسان مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی معاونت درمان دانشگاه برگزارشد.
این جلسه با هدف آموزش سنجه های جدید اعتبار بخشی در حیطه مدیریت خطر حوادث و بلایا برای دبیران این کمیته در سطح همه ی بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه برگزار شد.
دکتر عبداللهی فر رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی معاونت درمان دانشگاه، دکتر ذنوبی کارشناس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه، دکتر سالاری دبیر کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایای مجتمع و مهندس مرادیان دبیر کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایای مرکز قلب تهران به آموزش و توضیح مفاهیم علمی و عملیاتی و بررسی استانداردها و سنجه های جدید اعتبار بخشی در خصوص کمیته مدیریت خطر حوادث و بلایا پرداختند.
همچنین در خصوص تشکیل تیم های واکنش سریع در سطح دانشگاه و آمادگی جهت شرکت در تمرین عملیاتی دانشگاه در آذر ماه در مجتمع بيمارستانی امام خميني(ره) و نحوه مشارکت دبیران سایر بیمارستانها در این تمرین نیز مباحثی مطرح و تصمیماتی گرفته شد.
خبر:رضازاده
عکس:جعفری

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#