کد خبر: ٦٣٨٠٠/ ١٦:٣٩ - چهارشنبه ١٢ آبان ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 818
چاپ
ارسال به دوست
در نخستين جلسه هيات داوران هجدهمین جشنواره ابن‌سينا، بر اطلاع‌رسانی دقیق و مناسب جشنواره تأکید شد
در نخستين جلسه هيات داوران هجدهمین جشنواره ابن‌سينا که با حضور رئیس دانشگاه برگزار شد، محورهاي آموزشي و پژوهشي هجدهمین جشنواره ابن‌سینا موردبحث و بررسی قرار گرفت.

گالری عکس
هرساله جشنواره ابن‌سینا به‌منظور پاسداشت اساتيد و پژوهشگران در حوزه آموزش و پژوهش، در نيمه بهمن‌ماه، به نشانه سالروز تأسیس دانشكده پزشكي در 15 بهمن سال 1313 در محل تالار ابن‌سینای دانشكده پزشكي برگزار می‌شود. امسال نيز مطابق هرسال برنامه‌ریزی براي اجراي باشكوه اين جشنواره از ماه‌ها قبل در دستور كار مسئولان دانشگاه قرارگرفته است.
در این راستا، نخستين جلسه هيات داوران هجدهمین جشنواره ابن‌سينا سه‌شنبه 11 آبان 95 در سالن شورا تشكيل و تاریخ برگزاری جشنواره، 13 بهمن 95 ساعت 10 صبح معین شد.
در این جلسه، بر اطلاع‌رسانی دقیق و مناسب و همچنین رعایت دستورالعمل‌ها (طبق دستورالعمل‌های مصوب دانشگاه) تأکید شد. همچنین در مورد زمان برگزاری جلسات کمیته‌های سه‌گانه جشنواره و تاریخ نهایی آن تصمیم‌گیری‌های لازم صورت گرفت.
در ادامه، داوران جلسه تصمیم گرفتند، با توجه به شرایط اقتصادی کشور که دانشگاه نیز شامل آن می‌شود جوایز، بدون تغییر و مانند سال گذشته در نظر گرفته شود.
همچنین در مورد جایزه کشوری آموزش که قرار بود از اعتبارات وزارت خانه پرداخت شود تصمیم بر آن شد که حتی در صورت عدم پرداخت اعتبار آن از سوی وزارت خانه، دانشگاه طبق سنوات گذشته، پس از انتخاب استاد برگزیده، جایزه جشنواره را به ایشان اهدا کند.
در ادامه جلسه، دبیر هرکدام از کمیته‌ها در مورد محورهای موردنظر خود توضیحاتی ارائه دادند.

خبر: مقدم
عکس: میثم عطری

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • دکتر جعفریان در کمیته داوران هجدهمین جشنواره ابن سینا
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد