کد خبر: ٨٨٤٣٩/ ١٥:٤٦ - يکشنبه ١٩ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 187
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان رازی, گروه خبری RSS, بسیج ملی کنترل فشار خون
برپایی پایگاه کنترل فشار خون در بیمارستان پوست رازی
طرح ملی کنترل فشار خون در بیمارستان رازی آغاز به کار کرد.

پایگاه کنترل فشارخون بیمارستان رازی با نظارت شفیعی نژاد سوپروایزر آموزش به بیمار و خدایاری پرستار اتاق عمل سرپایی صبح روز یکشنبه 19 خرداد ۹۸ در درمانگاه تومور این مرکز برپا شد و در نوبت صبح ۵۰ نفر از مراجعه‌کنندگان تحت غربالگری قرار گرفتند و در ادامه بیماران با فشارخون بالا به مراکز خدمات جامع سلامت ارجاع داده شدند. همچنین آموزش های لازم به صورت شفاهی ارائه و رسانه های آموزشی مرتبط به مراجعه کنندگان داده شد.
 این طرح که با هدف ارتقای آگاهی مردم ایران درباره فشارخون بالا، ترغیب آنان برای مراجعه به مراکز تعیین‌شده برای اندازه‌گیری فشارخون و شناسایی و پیگیری افراد دارای فشارخون بالا طراحی‌شده است از تاریخ 18خرداد 98 تا 15 تیر 98 در درمانگاه تومور بیمارستان رازی برگزار می شود.
در ادامه نصب استند اطلاع‌رسانی در محیط درمانگاه و نصب تراکت‌های مرتبط با کنترل فشارخون بر روی بردهای آموزشی بیمارستان  و پخش فیلم آموزشی مرتبط با فشار خون از طریق مانیتورهای سالن انتظار از دیگر اقدامات پایگاه کنترل فشارخون این مرکز بود.
خبرنگار و عکاس: نرگس ابراهیمی
 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#