کد خبر: ٨٨٧١٢/ ١٣:٥٨ - يکشنبه ٢٦ خرداد ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 502
چاپ
ارسال به دوست
معاونت بهداشت, گروه خبری RSS, بسیج ملی کنترل فشار خون
پایش و نظارت ناظر وزارت بهداشت از بسیج ملی کنترل فشارخون در حوزه معاونت بهداشت و شبکه‌های تابعه
ناظر وزارت بهداشت، از نحوه برنامه‌ریزی و اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در مناطق تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی تهران بازدید کرد.

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی معاونت بهداشت، دکتر چنگیزی ناظر وزارت بهداشت و مسئول پایش و ارزشیابی در بسیج ملی کنترل فشارخون دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز شنبه 25 خرداد 98 از چگونگی برنامه‌ریزی و روند اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در مناطق تحت پوشش این دانشگاه بازدید کرد.
در ابتدا جلسه‌ای که با حضور اعضای ستاد اجرایی معاونت بهداشت برگزار شد، دکتر سعید تأملی قائم‌مقام و معاون فنی معاونت بهداشت، درباره برنامه‌ریزی، ساماندهی، پایش و نظارت و نیز فعالیت‌ها و اقدامات انجام‌شده توضیحات لازم را در خصوص اقدام گروهای ثابت و سیار، آمار سنجش فشارخون و آموزش‌های داده‌شده در این زمینه، تجهیزات و تعداد کارکنان سرگروه و نحوه نظارت بر اجرای بسیج نکاتی را بیان کرد و اشاره کرد از 17 خرداد برنامه آغاز و ادامه دارد.
در ادامه دکتر علی‌رضا امینی منش مدیر گروه بیماری‌های غیر واگیر معاونت بهداشت مستندات مربوط به چک‌لیست ارزشیابی را تشریح کرد.
در پایان جلسه اعضای ستاد به سوالات مطرح‌شده از طرف دکتر چنگیزی پاسخ دادند، سپس تیم پایش و نظارت عازم مناطق اجرایی برنامه شدند.
بازدیدکنندگان از ستاد اجرایی بسیج ملی کنترل فشارخون در شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، پایگاه سیار مترو آزادگان و پایگاه‌های ثابت خانه بهداشت و مرکز خدمات جامع روستایی بهرام‌آباد بازدید میدانی به عمل آوردند و مطابق چک‌لیست‌های مربوطه بازدید کردند.
 در جلسه‌ای مجدد که با اعضای ستاد در معاونت بهداشت برگزار شد پس‌خوراند بازدید و گزارش‌ها ارائه شد و دکتر تأملی از همه همکاران و دست اندرکاران ستاد اجرایی بسیج و ناظرین وزارتخانه تقدیر و تشکر کرد.
 خبرنگار و عکاس: اسماعیل استاجی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#