کد خبر: ٨٩٤١٩/ ١٢:٢٧ - چهارشنبه ١٢ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 324
چاپ
ارسال به دوست
شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر, گروه خبری RSS, بسیج ملی کنترل فشار خون
بازدید مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و رییس مرکز بهداشت جنوب تهران از روند اجرای سیج ملی کنترل فشارخون در شبکه بهداشت و درمان دماوند
دکتر سلمانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و دکتر قیوم زاده، رییس مرکز بهداشت جنوب تهران از روند اجرای بسیج ملی کنترل فشارخون در شهرستان دماوند بازدید کردند.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در راستای بازدید دانشگاه‌های علوم پزشکی قطب و غیر قطب، مراکز جامع خدمات سلامت در شهرستان‌ها، پایگاه سلامت در شهر، خانه بهداشت در روستا و ایستگاه‌هایی که در محل تجمع مردم برای سنجش فشارخون ایجاد می‌شوند، دکتر سلمانی مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر و دکتر قیوم زاده رییس مرکز بهداشت جنوب دانشگاه علوم پزشکی تهران سه‌شنبه 11 تیر ۹۸ از شبکه بهداشت و درمان دماوند بازدید کردند. 
در این بازدید دکتر خیرخواه، مدیر شبکه بهداشت و درمان دماوند ضمن ارائه گزارشی از پیشرفت طرح بسیج ملی  کنترل فشارخون در سطح شهرستان دماوند به پوشش اجرایی میزان پوشش بالای ۱۵۰ درصد به هدف انجام‌شده است، اشاره کرد.
در ادامه ضمن بازدید از خانه بهداشت مشاء، پایگاه بهداشت ضمیمه مرکز خدمات جامع سلامت رودهن و ایستگاه گیلاوند، روند اجرای طرح مورد ارزیابی و پایش قرار گرفت که از نتایج  آن ابراز رضایت بازدیدکنندگان اعلام شد.  
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز
 
 
انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#