کد خبر: ٨٩٥١٦/ ١٠:١٠ - يکشنبه ١٦ تير ١٣٩٨/ تعداد بازدید: 241
چاپ
ارسال به دوست
بیمارستان ضيائيان, بسیج ملی کنترل فشار خون
گزارش عملکرد پایگاه کنترل فشار خون بیمارستان ضیائیان از فعالیت های انجام شده در هفته آخر
پایگاه کنترل فشارخون این بیمارستان از کنترل فشارخون و غربالگری ۸۴۱ تن از مراجعه کنندگان در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در هفته آخر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی ضیائیان، پایگاه کنترل فشارخون این بیمارستان آمار تعداد افراد مشارکت‌کننده در طرح بسیج ملی کنترل فشارخون در هفته آخر را اعلام کرد.
لیلا مؤمنی سوپروایزر آموزش به بیمار بیمارستان ضیائیان در گفتگو با روابط عمومی این مرکز که روز شنبه ۱۵ تیر ۹۸ انجام شد تعداد افراد شرکت‌کننده برای ثبت و کنترل فشارخون خود در این مرکز را ۸۴۱ تن اعلام کرد.
وی با توجه به‌ استقبال مراجعه‌کنندگان از این طرح گفت: اگر فشارخون به‌موقع تشخیص داده شود قابل‌کنترل است و برآوردها نشان می‌دهد خیلی از افراد و آحاد جامعه از این مسئله آگاهی ندارند؛ وی در ادامه در خصوص کنترل فشارخون مراجعه کنندگان به این پایگاه و ثبت آن در سامانه کنترل فشارخون وزارت بهداشت گفت: طبق آمار در هفته آخر تعداد ۸۴۱ تن و در بطور کلی در از آغاز تا پایان این طرح تعداد ۲۷۵۰ تن از مراجعه کنندگان عزیزمان در این مرکز مورد ارزیابی قرار گرفتند که داوطلبین سلامت در اجرای این طرح حضور فعال داشتند.
خبروعکس: مهدی صدفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#