کد خبر: ٦٩٩٤٥/ ١٠:١٨ - چهارشنبه ١١ مرداد ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 276
چاپ
ارسال به دوست
در جلسه شورای مدیران معاونت دانشجویی
از کارکنان قهرمان و برگزیده مسابقات ورزشی و هنری تقدیر شد
به مناسبت قهرمانی تیم های فوتسال و والیبال معاونت دانشجویی در جام لیله القدر که در ماه مبارک رمضان سال جاری برگزار شد، از قهرمانان تیم های ورزشی و منتخبین هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه های کشور در بخش پوستر تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، به مناسبت قهرمانی تیم های فوتسال و والیبال معاونت دانشجویی در جام لیله القدر که در ماه مبارک رمضان سال جاری برگزار شده است، از قهرمانان تیم های ورزشی و منتخب هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاه های کشور در بخش پوستر در روز دوشنبه 9 مردادماه 95 با حضور دکتر حلب چی و مدیران معاونت دانشجویی تقدیر شد.
دکتر حلب چی در این جلسه، ضمن گرامیداشت دهه کرامت و بزرگداشت مقام انسان گفت: میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و همچنین میلاد فرخنده حضرت امام رضا(ع) را خدمت همکاران و مدیران تبریک عرض می کنم و با برنامه ریزی انجام شده در روابط عمومی معاونت سعی خواهیم کرد به صورت نمادین از همکاران و مدیرانی که در جشنواره ها و مسابقات مختلف فرهنگی، هنری، ورزشی و ... برای معاونت و دانشگاه افتخار کسب می کنند، تقدیر کنیم و موفقیت های همکاران در عرصه های مختلف برایمان مهم است و آرزو داریم این تلاش ها و کسب عناوین پررنگ تر و بیشتر شود.
عضو هیئت رئیسه دانشگاه ادامه داد: همه ارکان معاونت دانشجویی اعم از کارکنان، اعضای پاره وقت و مدیران باید الگوهای مناسبی برای دانشجویان باشند. بدین معنا که اگر دوست داریم دانشجویان در فعالیت های اجتماعی و فرهنگی حضور فعال و موثر داشته باشند و فعالیت های دانشجویی شکوفا شود، ابتدا باید این مسئله و اهمیت آن در رفتار و اعمال خودمان شکل بگیرد و مطمئنا کارکنانی که در این معاونت با عشق و علاقه کار می کنند، جنس رفتار و اخلاق آنها متفاوت است.
وی افزود: شرکت در مسابقات و فعالیت های مختلف باید با حفظ اصول و اخلاق مداری باشد،بطوریکه برای همه بخش های دانشگاه کارکنان این معاونت الگو باشند و ترجیح می دهیم به بهترین نحو ممکن در فعالیت های اجتماعی و دیگر فعالیت های مرتبط شرکت کنیم. خدا را شاکریم که مدیران معاونت دانشجویی در تیم های ورزشی دانشگاه نظیر شنا، والیبال، تنیس روی میز و دیگر رشته های ورزشی عضویت دارند و این مسئله نشان دهنده ارزشی است که همکاران ما برای این مهم دارند.
معاون دانشجویی دانشگاه در انتها اظهار داشت: این برنامه جهت تقدیر از همکاران معاونت برگزار شده و در آن سعی خواهیم داشت به بهترین نحو ممکن از موفقیت های همکاران تقدیر شود. آرزو داریم در سالهای آینده تعداد بیشتری از کارکنان معاونت دانشجویی در فعالیت های فرهنگی، ورزشی، هنری و دیگر محورها شرکت کنند و از آنها تقدیر شود.
در بخش دیگری از این جلسه، دکتر پورغریب مدیر تربیت بدنی ضمن تشکر از زحمات مدیر و همکاران مدیریت امور خوابگاهها برای فعالیت های صورت گرفته در سالن های ورزشی مستقر در خوابگاههای دانشجویی گفت: امیدواریم با همفکری و همکاری هر دو مدیریت در گسترش فضاهای ورزشی و نهادینه کردن ورزش در بین دانشجویان قدم های موثری برداریم.
وی افزود: خوشبختانه سالن های سرپوشیده و فضاهای باز مناسبی در مجتمع خوابگاههای کوی علوم پزشکی تهران وجود دارد و فقط می بایست فرهنگ فعالیت های ورزشی خصوصا ورزش همگانی را در بین دانشجویان خوابگاهی نهادینه و عملیاتی کنیم.
در پایان با حضور مدیران معاونت از عاتکه برجسته منتخب بخش پوستر هشتمین جشنواره فرهنگی دانشگاهیان دانشگاه های سراسر کشور و بازیکنان، سرپرستان و مربیان تیم های فوتسال و والیبال معاونت دانشجویی با اهدای لوح و کارت هدیه، تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • مسابقات ورزشی و فرهنگی
  • تقدیر از کارکنان
  • معاونت دانشجویی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد