کد خبر: ٧٠٠٠٧/ ١٣:٤٦ - يکشنبه ١٥ مرداد ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 281
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری مسابقه دارت به مناسبت دهه کرامت توسط بسیج جامعه پزشکی معاونت دانشجویی
مسابقه دارت در دو بخش برادران و خواهران بسیج جامعه پزشکی معاونت دانشجویی در روز چهارشنبه 11 مرداد ماه پس از اقامه نماز ظهر و عصر، با حضور جمعي از مدیران و کارکنان معاونت دانشجویی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، به مناسبت ایام دهه کرامت و ولادت با سعادت امام هشتم شیعیان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، مسابقه دارت در دو بخش برادران و خواهران بسیج جامعه پزشکی معاونت دانشجویی در روز چهارشنبه 11 مرداد ماه پس از اقامه نماز ظهر و عصر، با حضور جمع زيادي از مدیران و کارکنان معاونت دانشجویی برگزار شد.
محمد زبرجدی مسئول برگزاری این مسابقات گفت: در این مسابقه بیش از 80 نفر از بانوان و آقایان همکار و عضو بسیج جامعه پزشکی معاونت دانشجویی شرکت کردند که در بخش آقایان محمد بلیغ از مدیریت امور هنری و فوق برنامه با کسب 88 امتیاز مقام اول، حسین شیخ محمدی از روابط عمومی با کسب 78 امتیاز مقام دوم و غلامرضا شهرابی فراهانی از مدیریت امور عمومی با کسب 75 امتیاز مقام سوم این مسابقات را از آن خود کردند.
همچنین در بخش بانوان ملیحه علیپور از مدیریت تربیت بدنی با کسب 80 امتیاز مقام اول، صفا بابادی از مدیریت امور دانشجویی با کسب 79 امتیاز مقام دوم و نرگس محمدنژاد از مدیریت امور دانشجویی با کسب 78 امتیاز مقام سوم این مسابقات را از آن خود کردند.
از نکات قابل توجه این مسابقه که با هدف گرامیداشت دهه کرامت و افزایش علاقمندی و ترویج ورزشهای همگانی بین همکاران برگزار شد، حضور گرم و صمیمی مدیران و مسئولان معاونت دانشجویی و نیز معاون نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه بود که شور و هیجان شرکت کنندگان در این مسابقه را دو چندان کرد.
توضیح اینکه، به رسم یادبود از سوی بسیج جامعه پزشکی به نفرات برگزیده هدایایی اهداء خواهد شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • برگزاری مسابقه دارت
  • دهه کرامت
  • معاونت دانشجویی
  • بسیج جامعه پزشکی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد