کد خبر: ٧٠٥٥٤/ ١١:٠٣ - شنبه ١١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 396
چاپ
ارسال به دوست
اعزام کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مسابقات المپیاد دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور
با حضور و بدرقه دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه، کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران صبح جمعه 10 شهریور به سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور اعزام شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، با حضور و بدرقه دکتر محمدحسین پورغریب مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه، کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران صبح جمعه 10 شهریور 96 به سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور که به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار خواهد شد، اعزام شد.
این گزارش حاکی است کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران که متشکل از حدود 75 نفر از دانشجویان ورزشکار، مربیان، سرپرستان و عوامل اجرایی است، در 9 رشته مختلف ورزشی شامل رشته‌های بسکتبال، شنا، تنیس روی میز، بدمینتون، تیراندازی، کاراته، دوومیدانی، شطرنج و فوتسال در مسابقات المپیاد دوره جاری حضور یافته و با دانشجویان علوم پزشکی سایر دانشگاههای شرکت‌کننده به رقابت خواهند پرداخت.
شایان‌ ذکر است سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور از جمعه 10 تا 17 شهریورسال جاری و با حضور یک هزار و ۸۵۰ شرکت کننده اعم از ورزشکاران، مربیان، کادر فنی، سرپرستان تیم، کادر اجرایی و ستادی، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار خواهد شد.
گفتنی است آخرین جلسه مشترک که که با حضور دانشجویان عضو تیم های منتخب، عوامل اجرایی و سرپرستان تیم های ورزشی دانشگاه روز چهارشنبه 8 شهریورماه 96 در محل خانه فرهنگ کوی دانشگاه برگزار شد که در این جلسه دکتر پورغریب، ضمن بیان اهمیت حضور موثر و مقتدر کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات المپیاد کشوری از حیث فنی، خواستار حضور قدرتمندانه ورزشکاران در این رویداد ملی با رعایت اصول و قواعد فنی و عمومی حاکم بر مسابقات المپیاد شد.
وی داشتن انگیزه قوی، توکل بر خداوند متعال و عشق و علاقه را مهمترین عامل پیشرفت و موفقیت بیان کرد و افزود: مهمترین خروجی مسابقات ورزشی، ایجاد سرزندگی، نشاط و انگیزه و همچنین ارتقای سلامت دانشجویان است که هدف عالی مدیریت تربیت بدنی نیز است.
مدیر تربیت بدنی، در پایان کسب موفقیت و مقام ورزشی برای سرافرازی افراد شرکت کننده در المپیاد و دانشگاه علوم پزشکی تهران را از خداوند متعال خواستار شد.
مراسم افتتاحیه مسابقات المپیاد امروز شنبه 11 شهریور 96 و با حضور دکتر محمدرضا فراهانی معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت و دکتر پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه و دانشجویان شرکت‌کننده از تمامی دانشگاههای علوم پزشکی کشور در شهرستان شهرکرد درحال برگزاری است.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • سیزدهمین المپیاد ورزشی دختران
  • اعزام کاروان
  • مدیریت تربیت بدنی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد