کد خبر: ٧٤٣٩٤/ ١٥:٣٧ - سه شنبه ١٧ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1523
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
کسب عنوان سوم تیم آمادگی جسمانی بانوان دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات کارکنان وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی استان تهران
تیم آمادگی جسمانی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش بانوان، با کسب 3 مدال طلا و نقره به مقام سومی مسابقات کارکنان وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی استان تهران دست یافت.

به گزارش روابط عمومي معاونت دانشجویی، این مسابقات با حضور 8 تیم روز سه شنبه 17 بهمن ماه 96 در مجموعه ورزشی هما برگزار و در نهایت تیم آمادگی جسمانی کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با کسب 3 مدال گوناگون، مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کرد.
بر اساس این گزارش، با اتمام برگزاری مسابقات آمادگی جسمانی کارکنان دولت استان تهران (بخش بانوان)، نتایج زیر توسط ورزشکاران دانشگاه کسب شد:
طاهره فدایی (مركز طبي كودكان): کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی، رده سنی زیر 29 سال
ساناز عمادیان (مرکز قلب تهران): کسب مدال طلا و عنوان قهرمانی، رده سنی 35 تا 39 سال
فروزان ملک (معاونت دانشجویی): کسب مدال نقره و عنوان نایب قهرمانی، رده سنی بالای 50 سال
این گزارش حاکیست، در پایان مسابقات آمادگی جسمانی و در مجموع مدال های این رشته ورزشی، تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران با کسب 2 مدال طلا و یک مدال نقره پس از تیم های شرکت هواپیمایی هما و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به مقام سوم تیمی این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.
توضیح اینکه، اعضای تیم آمادگی جسمانی دانشگاه علوم پزشکی تهران را طاهره فدایی (مرکز طبی کودکان)، ساناز عمادیان (مرکز قلب تهران)، فاطمه شریف نتاج بائی (مرکز قلب تهران) و فروزان ملک (معاونت دانشجویی) تشکیل داده و مرضیه طالبی مربی و معصومه فتحعلی زاده سرپرستی تیم آمادگی جسمانی بانوان دانشگاه علوم پزشکی تهران در این مسابقات را بر عهده داشتند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد