کد خبر: ٧٤٥١٨/ ١٤:٢٩ - دوشنبه ٢٣ بهمن ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1256
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني
صعود تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تهران به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کارکنان دولت استان تهران
تيم فوتسال كاركنان و اعضاي هيأت علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران به عنوان سرگروه به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کارکنان وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی استان تهران صعود کرد و در پایان حامد کرمی از اعضای تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان فنی ترین بازیکن مسابقه انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، تيم فوتسال كاركنان و اعضاي هيأت علمي دانشگاه علوم پزشكي تهران در مرحله مقدماتی مسابقات کارکنان دولت در سطح استان تهران پس از برگزاری سه دیدار در مقابل تیم های دانشگاه صنعتی شریف، روزنامه همدلی و کمیته امداد مرکز، به عنوان سرگروه به مرحله یک هشتم نهایی این مسابقات صعود کرد.
بر اساس گزارش فوق، این مسابقات با حضور تيم های فوتسال وزارتخانه هاف سازمان‌ها و نهادهای مختلف دولتي استان تهران از روز شنبه 14 بهمن ماه 96 در مجموعه ورزشی معتمدی کارگران آغاز و تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تهران در دور مقدماتی و در اولین بازی خود تیم دانشگاه صنعتی شریف را با نتیجه 4 بر صفر شکست داد و در بازی بعدی به نتیجه 1 بر 1 مقابل تیم روزنامه همدلی دست یافت. تیم فوتسال دانشگاه در آخرین بازی از دور مقدماتی روز دوشنبه 23 بهمن 96 به مصاف تیم کمیته امداد مرکز رفت که با شکست 9 بر صفر این تیم به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات کارکنان دولت استان تهران راه یافت و همچنین حامد کرمی (مدیریت حراست) از اعضای تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان فنی ترین بازیکن این مسابقه انتخاب شد.
توضیح اینکه، اعضای تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تهران را علیرضا رسول زاده، عباس رمضانی، محمد فراهانی، حامد کرمی، مسعود نجارماهر، علی نقاشیان و حبیب عبدالمالکی (مدیریت حراست)، سعید رفیعی (دانشکده دندانپزشکی)، عباس شکری (معاونت دانشجویی) و رضا مینایی (بیمارستان امام خمینی(ره)) تشکیل داده و کیومرث کاظمی مربی و عبدالله کچورستاقی سرپرستی تیم فوتسال دانشگاه علوم پزشکی تهران را بر عهده دارند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد