کد خبر: ٨٢٢٤٤/ ١٣:٥١ - شنبه ٣ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 865
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
فراخوان مدیریت تربیت بدنی برای شرکت در مسابقات ورزشی کارکنان دولت استان تهران
مدیریت تربیت بدنی از کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه در دو بخش آقایان و بانوان برای حضور در تمرینات آمادگی تیم های ورزشی دانشگاه دعوت بعمل می آورد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه به منظور تکمیل تیم های ورزشی کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه و انتخاب ورزشکاران برتر برای شركت در مسابقات ورزشی کارکنان وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی در سطح استان تهران از تمامی کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی علاقمند جهت حضور در تمرينات رشته‌های ورزشي مورد نظر با هدایت مربيان مجرب دعوت بعمل ‌آورده است.
اين فراخوان به تفکیک در دو بخش بانوان و آقایان در رشته های 'شنا، تنیس روی میز، والیبال، دارت، طناب کشی، شطرنج، فوتسال و تیراندازی در بخش آقایان' و نیز در رشته های 'آمادگی جسمانی، شنا، تنیس روی میز، والیبال، دارت، شطرنج و تیراندازی در بخش بانوان' صورت گرفته است.
علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص برنامه تمرینی تیم های ورزشی با شماره تلفن 86013269 داخلی 231 (بانوان) و داخلی 212 و 222 (آقایان) تماس برقرار کنند.
توضیح اینکه، مدیریت تربیت بدنی تاریخ تحویل مدارک ورزشکاران برگزیده شامل یک قطعه عکس، حکم کارگزینی و بیمه ورزشی را برای حضور در مسابقات، تا 10 آذر ماه 97 اعلام کرده است

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد