کد خبر: ٨٣٠٣٩/ ١٥:٤٥ - دوشنبه ٢٦ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 765
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
آغاز رقابت های جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران
مدیریت تربیت بدنی، اولین هفته از جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران را با برگزاری مسابقات طناب کشی در بخش پسران و دو و میدانی، تنیس روی میز، فوتبال رومیزی، دارت و روبیک در بخش دختران آغاز کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، جشنواره ورزشی دانشجویان از روز چهارشنبه 21 آذر 97 در مجموعه ورزشی شهید فتحی آغاز و مسابقات دارت، فوتبال رومیزی، روبیک، تنیس روی میز و دو و میدانی در بخش دختران برگزار شد. همچنین جشنواره در روز پنجشنبه 22 آذر ماه، با مسابقات طناب کشی در بخش پسران ادامه یافت.
در مسابقات تنیس روی میز که به صورت تک حذفی و با شرکت 15 دانشجو برگزار شد، آیناز اکرمی دانشجوی رشته پرستاری مقام اول، زینب کوه زادی دانشجوی رشته انفورماتیک پزشکی مقام دوم و نسترن مقبولی دستیار طب فیزیکی و توانبخشی مقام سوم مسابقات را کسب کردند.
در رشته دو و میدانی نیز که در مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار شد، مریم السادات فاطمی دانشجوی رشته کارشناسی ارشد پرستاری کودکان مقام اول، مژده دل زنده دانشجوی رشته کارشناسی ارشد پرستاری کودکان مقام دوم و مهسا طایفی دانشجوی رشته علوم آزمایشگاهی مقام سوم مسابقات را بدست آوردند.
همچنین مسابقات دارت، روبیک و فوتبال رومیزی که با حضور 40 تن از دانشجویان دختر در مجموعه ورزشی شهید فتحی از ساعت 17 تا 20 برگزار شد، در رشته دارت صفورا جوکار دانشجوی رشته داروسازی مقام اول، خدیجه یاری فرد دانشجوی دکتری رشته مدیریت خدمات بهداشتی درمانی مقام دوم و الهه وهاب دانشجوی رشته دندانپزشکی مقام سوم را کسب کردند و نیز در رشته روبیک لیلی حقیقی دانشجوی رشته دندانپزشکی مقام اول، مریم ابوطالبی و آیناز اکرمی دانشجویان رشته پرستاری به ترتیب مقام های دوم و سوم مسابقات را بدست آوردند و در پایان رقابت های هفته اول دومین جشنواره ورزشی دانشجویان دختر در رشته فوتبال رومیزی، مینا شیرمحمدی دانشجوی رشته دندانپزشکی، یگانه سعیدی راد دانشجوی رشته پرستاری و مرجان مقدم نیا دانشجوی رشته داروسازی بالینی به مقام های اول تا سوم این مسابقات دست یافتند.
در مسابقات طناب کشی دانشجویان پسر که با حضور 7 تیم از دانشکده های مختلف دانشگاه و به صورت دوره ای برگزار شد، تیم توانبخشی الف (محسن یزدانی و علی برازنده دانشجویان رشته فیزیوتراپی، پویا خیریه دانشجوی رشته گفتار درمانی و مهدی مرادی دانشجوی رشته شنوایی شناسی) موفق به کسب مقام اول، تیم پرستاری (مالک فروغی فر، محمد جواد حیدری، حسین عامری و عرفان مرادی دانشجویان رشته پرستاری) مقام دوم و تیم پیراپزشکی الف (آرش راعی و آریا عیسی نیا دانشجویان رشته علوم آزمایشگاهی، محمد محمدی دانشجوی رشته اتاق عمل و قادر ولی لو دانشجوی رشته فناوری اطلاعات سلامت) مقام سوم این مسابقات را کسب کردند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج




سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد