کد خبر: ٨٣١٠٦/ ١٧:١٢ - سه شنبه ٢٧ آذر ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 1003
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني
مسابقات شنای پسران در سومین روز از جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه برگزار شد
مدیریت تربیت بدنی در سومین روز از برگزاری جشنواره ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران، مسابقات شنا را با حضور پرشور دانشجویان برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، در مسابقات شنای جشنواره ورزشی دانشجویان در بخش پسران که روز دوشنبه 26 آذر 97 از ساعت 17 تا 19 در مجموعه استخر و سونای شهید توکلی برگزار شد، دانشجویان در 4 ماده 50 متر کرال سینه، کرال پشت، قورباغه و پروانه با هم به رقابت پرداختند.
این رقابت ها با حضور 40 تن از دانشجویان برگزار و در ماده 50 متر کرال سینه محمدحسین برزگر، علیرضا عبدی و سهند ادیب مرادی دانشجویان رشته پزشکی به ترتیب مقام های اول تا سوم این ماده را بدست آوردند.
در ماده 50 متر کرال پشت نیز محمدرضا فتاحی و حسین کریم پوریان دانشجویان رشته پزشکی مقام های اول و دوم و محمد رضا براتی دانشجوی رشته پرستاری مقام سوم این ماده را کسب کردند.
همچنین در ماده 50 متر قورباغه، سهند ادیب مرادی و دانیال محمدی دانشجویان رشته پزشکی مقام های اول و دوم و محمدرضا براتی دانشجوی رشته پرستاری مقام سوم این مسابقات را آن خود کردند.
در آخرین رقابت های شنای دانشجویان پسر در ماده 50 متر پروانه علیرضا عبدی، محمدرضا فتاحی و محمدحسین برزگر دانشجویان رشته پزشکی به ترتیب مقام های اول تا سوم این ماده را کسب کردند.

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#