کد خبر: ٨٣٩٧٠/ ١٥:١٦ - شنبه ٢٢ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2411
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
پایان مسابقات فوتسال جام دکتر یلدا با قهرمانی تیم های مدیریت حراست و دانشکده دندانپزشکی در دو بخش کارکنان و دانشجویان
رقابت‌های رده‌بندی و فینال و همچنین مراسم اختتامیه، اهدای جام‌ها و احکام قهرمانی و جوایز تیم های برتر مسابقات فوتسال در دو بخش دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با عنوان جام دکتر یلدا، برگزار شد.


گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مدیریت تربیت‌بدنی دانشگاه رقابت‌های مرحله نهایی و مراسم اختتامیه مسابقات فوتسال 'جام دکتر یلدا' در دو بخش دانشجویان و کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه را با حضور دکتر حلب چی معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دکتر محقق رئیس بیمارستان محب یاس، دکتر صادق نیت رئیس مجتمع بیمارستان امام خمینی (ره)، علیاری مدیر بیمارستان محب یاس، دکتر نیکبخت رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر رضایی مدیر حراست دانشگاه، دکتر نوغانی معاون اداری و مالی دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر پورغریب مدیر تربیت بدنی اعضای تیم های دانشجویی و کارمندی و سایر کارشناسان و پیشکسوتان ورزش دانشگاه، روز چهارشنبه 19 دی 97 در مجموعه ورزشی شهید چمران برگزار کرد.
بنابر اعلام اداره مسابقات مدیریت تربیت بدنی، این مسابقات با حضور 16 تیم دانشجویی و 16 تیم در بخش کارکنان از آبان ماه 97 آغاز و در رقابت های مرحله نهایی، ابتدا در دیدار رده بندی بخش دانشجویان دو تیم داروسازی و پردیس بین الملل به مصاف هم رفتند که با نتیجه 3 بر 0 به سود تیم داروسازی به پایان رسید و این تیم توانست عنوان سومی این دوره از مسابقات را کسب کند.
همچنین در دیدار فینال، تیم دندانپزشکی (شهید باکری) با نتیجه 2 بر 1 بر تیم منتخب دانشکده پرستاری و مامایی غلبه کرد و مدال طلا و عنوان قهرمانی را بدست آورد و تیم دانشکده پرستاری حائز عنوان نایب قهرمانی مسابقات شد.
در ادامه مسابقات مرحله نهایی جام لیله القدر در بخش کارکنان و اعضای هیأت علمی، در دیدار رده بندی که بین تیم های بیمارستان محب یاس و معاونت دانشجویی برگزار شد، کارکنان بیمارستان محب یاس در ضربات پنالتی با برتری 5 بر 4 در مقابل حریف خود توانستند عنوان سومی این دوره از مسابقات را کسب کنند و دیدار حساس و مهیج فینال بین تیم های مدیریت حراست و بیمارستان امام خمینی (ره) برگزار شد که با برتری 3  بر 2 تیم مدیریت حراست به پایان رسید و جام قهرمانی را بالای سر برد و تیم بیمارستان امام خمینی (ره) عنوان نایب قهرمانی مسابقات را بدست آورد.
توضیح اینکه، پس از پایان مسابقات و در مراسم اختتامیه، مسئولان حاضر جام ها و احکام قهرمانی را به بازیکنان، مربیان و سرپرستان تیم های برتر این دوره از مسابقات جام دکتر یلدا اهدا کردند.
خبر: فتحعلی زاده
عکس: حسین شیخ محمدی

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#