اخبار حاوی کلید واژه (برگزیده چهارمین جشنواره دانشجویی ابن سینا)


کد خبر: ٨٤٠١٥/ ١٣:٢١ - يکشنبه ٢٣ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2406
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني
قهرمانی تیم فوتبال رومیزی ب دانشجویان پسر دانشگاه در مسابقات منطقه 10 وزارت بهداشت/تیم الف دانشگاه بر سکوی سوم ایستاد
تیم های فوتبال رومیزی الف و ب دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات منطقه 10 وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مقام های قهرمانی و سومی را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این مسابقات با حضور ده تیم شامل دانشگاه های علوم پزشکی تهران الف و ب، ایران الف و ب، بهزیستی الف و ب، شاهد الف و ب، شهید بهشتی و بقیه الله به صورت دوره ای و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شاهد برگزار و در نهایت تیم دانشگاه علوم پزشکی تهران ب توانست عنوان قهرمانی و دانشگاه های علوم پزشکی ایران ب و تهران الف نیز به ترتیب مقام های دوم و سوم این رقابت ها را بدست آوردند.
در این مسابقات تیم فوتبال رومیزی دانشجویان پسر دانشگاه علوم پزشکی تهران ب در مرحله مقدماتی توانست تیم های دانشگاه های علوم پزشکی شاهد ب، بهزیستی الف و بقیه الله را با نتیجه 2 بر 1 شکست دهد و بازی آخر خود در مرحله مقدماتی را با نتیجه 2 بر 1 به دانشگاه علوم پزشکی ایران ب واگذار کرد و در مجموع با سه برد و یک باخت به دور بعدی رقابت ها صعود کرد.
در مرحله نیمه نهایی تیم دانشگاه با نتیجه 2 بر 1 نماینده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را شکست داد و در مرحله فینال نیز با شکست 2 بر صفر تیم ایران ب، مقام قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد.
همچنین تیم الف، دیگر نماینده شایسته دانشگاه علوم پزشکی تهران در این رقابت ها، در مرحله مقدماتی توانست دانشگاه های علوم پزشکی شاهد الف و بهزیستی ب را با نتیجه 2 بر 0 شکست دهد و در ادامه رقابت های این مرحله نیز تیم شهید بهشتی را با نتیجه 2 بر 1 مغلوب خود ساخت و در آخرین بازی خود، با نتیجه 2 بر 1 نتیجه را به دانشگاه علوم پزشکی ایران الف واگذار کرد و در مجموع با سه برد و یک باخت به دور بعدی رقابت ها صعود کرد.
در مرحله نیمه نهایی تیم تهران الف با نتیجه 2 بر صفر بازی را به ایران ب واگذار و در دیدار رده بندی با شکست 2 بر 0 نماینده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بر سکوی سوم این دوره از رقابت ها ایستاد.
توضیح اینکه، محمد رامشینی (دانشکده پیراپزشکی) و مهرداد صادق نیا (دانشکده توانبخشی) بازیکنان تیم فوتبال رومیزی دانشگاه علوم پزشکی تهران ب و محمدحسین عباسی و وحید رسته (دانشکده پزشکی) بازیکنان تیم تهران الف بودند و ناصر ورمزیار مربیگری و حسین صارمی سرپرستی تیم را در این مسابقات بر عهده داشتند.
خبر: فتحعلی زاده

 

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#