کد خبر: ٨٤١١٥/ ١٣:٣٨ - سه شنبه ٢٥ دی ١٣٩٧/ تعداد بازدید: 2300
چاپ
ارسال به دوست
معاونت دانشجویی, مديريت تربيت بدني, گروه خبری RSS
کسب مقام سوم تیم دارت بانوان دانشگاه در مسابقات کارکنان دولت استان تهران
تیم دارت کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران در بخش بانوان، به مقام سوم تیمی مسابقات کارکنان وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی در سطح استان تهران دست یافت.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، این مسابقات در دو بخش تیمی و انفرادی و با حضور 10 تیم از وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادهای دولتی استان تهران روز دوشنبه 24 دی 97 در مجموعه ورزشی بانک مرکزی برگزار و در نهایت در بخش رقابت های تیمی، دانشگاه علوم پزشکی تهران پس از تیم های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت اقتصاد و امور دارایی به مقام سوم این دوره از مسابقات دست پیدا کرد.
توضیح اینکه، اعضای تیم دارت دانشگاه علوم پزشکی تهران را مینا حاج ابراهیم (معاونت بین الملل)، فاطمه باوقار (معاونت تحقیقات و فناوری)، محبوبه عنبری و مریم عنبری (معاونت بین الملل) تشکیل داده و فاطمه جلالی مربیگری و نیلوفر کلانتری سرپرستی تیم دارت بانوان دانشگاه علوم پزشکی تهران در این مسابقات را بر عهده داشتند.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد

#