کد خبر: ٥٧٧٥١/ ٠٩:١٠ - دوشنبه ١١ بهمن ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 4792
چاپ
ارسال به دوست
هجدهمین جشنواره ابن سینا 13 بهمن 95 برگزار می شود
گفت‌وگو با دکتر نخجوانی، برگزيده جایزه پیشکسوت آموزشی دانشگاه در جشنواره هفدهم ابن‌سينا
روابط عمومی دانشگاه در آستانه برگزاری هجدهمین جشنواره ابن‌سینا که قرار است روز چهارشنبه 13 بهمن 95 در تالار ابن‌سینا برگزار شود، گفت‌وگو با برگزیدگان هفدهمین دوره را بازنشر می‌کند. مصاحبه با دکتر منوچهر خان نخجوانی، عضو هیات علمی گروه داخلی بیمارستان امام خمینی (ره)، برگزيده جایزه پیشکسوت آموزشی دانشگاه در هفدهمین جشنواره ابن‌سينا را در ادامه می‌خوانید.

عضو هیات علمی گروه داخلی بیمارستان امام خمینی (ره)، فعالیت های گسترده در گروه های آموزشی و تعامل با دانشجویان را از عوامل موفقیت خود خواند.
از اين‌كه در اين دوره از جشنواره ابن‌سينا برگزيده شديد چه احساسي داريد؟
به هر حال این باعث افتخار هر عضو هیات علمی دانشگاه است که در جشنواره‌ها انتخاب و از آن‌ها قدردانی شود.

به نظر خودتان چه دلیلی را عامل انتخاب خود می دانید؟
زحماتی که در طول چند دهه اخیر در گروه های آموزشی انجام داده ام ثمراتی داشته است که در حال حاضر به بار نشسته است.

دستاوردها و فعالیت های آموزشی خود را بگوئید؟
فعالیت های آموزشی در دانشگاه در رشته‌های تخصص، فوق تخصص و دکترای حرفه ای در نهایت بازده تربیت فارغ التحصیلان خوب است. افتخار می کنم در گروه های مختلف در دانشگاه همکاری داشته‌ام و از این‌که می بینم فارغ التحصیلان دانشگاه خوب در صحنه و سراسر کشور ظاهر می شوند و کارکرد مطلوبی دارند و از آن‌ها به خوبی یاد می شود خیلی خرسندم؛ و با توجه به این‌که جشنواره ابن‌سینا سابقه طولانی دارد اعضای هیات علمی دانشگاه باید تلاش خود را بیشتر کنند.

به‌عنوان يك آموزش گر برتر، چه محورهايي را در آموزش به دانشجويان رعايت مي‌كنيد؟
آموزش‌گیرندگان ما در تمام سطوح هستند، دانشجویان اول ترین و مهم ترین سطح آموزش‌گیرندگان هستند اگر در دوره دانشجویی به آن‌ها توجه شود مهم و اثربخش خواهند بود.
آنچه مهم است تداوم آموزش است و این‌که آموزش‌گیرنده باید در کنار استاد احساس غریبی نکند. همیشه سعی کردم در ویزیت بیمار هیچ فرقی بین خودم و دانشجو نبینم.
چه پیامی برای اعضای هیات علمی دارید؟
دانشگاه است که هیات علمی را می سازد کسانی که عضو هیات علمی می شوند افراد علاقه مند هستند و خودشان زمینه رشد و استعداد دارند آنچه هیات علمی را رشد می دهد و بالنده میکند خود دانشگاه است که مثل مادر عمل می کند. اعضای هیات علمی با همه سختی‌ها باید قدر دانشگاه را بدانند.
خبرنگار: الهام علی
عکاس: مهدی کیهان

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • برگزیدگان هفدهمین جشنواره ابن سینا
  • دکتر نخجوانی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد