کد خبر: ٥٧٨٠٥/ ٠٩:١٠ - دوشنبه ١٩ بهمن ١٣٩٤/ تعداد بازدید: 1578
چاپ
ارسال به دوست
گفت و گو با برگزیده آموزشگر برتر دانشگاه در هفدهمین جشنواره ابن‌سینا
دکتر رضا نگارنده: باید معلمی را با تمام وجود دوست داشت
دکتر نگارنده آموزشگر برتر جشنواره ابن‌سینا، با بیان اینکه در این سال‌ها در آموزش دانش‌آموختگان بسیاری نقش داشتم تأکید کرد معلمی یک حرفه تمام‌وقت است و باید برای آموزش فراگیران تلاش بسیاری کرد.

دکتر رضا نگارنده که به‌عنوان آموزشگر برتر در هفدهمین جشنواره ابن‌سینا موفق به دریافت جایزه حکیم جرجانی شد با اشاره به اصولی که هنگام آموزش لازم است رعایت شود افزود: معلمی که به رسالت خود به‌درستی عمل می‌کند می‌تواند در سایر بخش‌های ارائه خدمت و پژوهش نیز باواسطه یا بی‌واسطه نقش‌آفرینی کند.
این عضو هیات علمی، با بیان اینکه همکارانم من را در جشنواره کاندید کردند افزود: در این 21 سالی که از مرتبه مربی تا استادی عضو هیات علمی دانشگاهم همیشه تلاش کردم هر آنچه را که آموخته‌ام به دانشجویان منتقل کنم و شاید دلیل برگزیده شدنم این باشد که وقتم را صرف یادگیری خود و بعد انتقال آن به دانشجویان کردم.
وی افزود: طی این سال‌ها در آموزش دانش‌آموختگان بسیاری نقش داشتم که اکثر آنها در دانشگاه‌های سراسر کشور به‌عنوان معلم در حال فعالیت و منشأ اثر هستند و این جای خوشحالی دارد.
دکتر نگارنده با اشاره به نقش جشنواره ابن‌سینا در ایجاد انگیزه اساتید افزود: این رسم مبارکی در دانشگاه است که جشنواره سالانه برگزار می‌شود و اساتید و محققان را متوجه می‌سازد که فعالیتشان دیده می‌شود و این رقابت خوبی را در اعضای هیات علمی و دانشجویان ایجاد می‌کند.
استاد برگزیده دانشگاه، در پیام خود به اساتید جوان‌تر گفت: باید معلمی را با تمام وجود دوست داشت. معلمی یک حرفه تمام‌وقت است حتی مواقعی که در دانشکده نیستید باید دغدغه دانشجو، کلاس و یادگیری آنها را داشته باشید قطعاً اگر خود را صرف این پیشه کنید نتایج خوبی از تلاش خود به‌دست می‌آورید.
وی در پایان سخنان خود ضمن آرزوی توفیق برای مسئولان و همکاران دانشگاهی گفت: امیدوارم دانشگاه هرسال بهتر از سال پیش در عرصه‌های جهانی و منطقه‌ای بدرخشد.
خبرنگار: سمیرا کرمی
عکس: مهدی کیهان
 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • برگزیدگان هفدهمین جشنواره ابن سینا
  • هفدهمین جشنواره ابن سینا
  • دکتر رضا نگارنده
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد