کد خبر: ٦٤١٦١/ ١٣:٢٢ - شنبه ٢٩ آبان ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 342
چاپ
ارسال به دوست
جلسه انتخاب دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر کلان منطقه 10 برگزار شد
با حضور دبیران ستاد شاهد و ایثارگر کلان منطقه ده، دانشجویان برتر شاهد و ایثارگر انتخاب شدند.

در جلسه انتخاب و معرفی دانشجویان برتر و ایثارگر کلان منطقه ده، با حضور دکتر محقق دبیر ستاد شاهد کلان منطقه 10 و دبیر ستاد دانشجویان شاهد و ایثار گر دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر پورمحمدیان مدیر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه، دکتر حدیقی دبیر ستاد شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی ایران، دکتر موسوی دبیر ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید بهشتی، دکتر امیدی دبیر ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی شاهد، دکتر حقگو دبیر ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، البرزی معاون دبیر ستاد دانشگاه علوم پزشکی ایران و آقای گایینی نماینده دبیر ستاد دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله روز سه شنبه، بیست و پنجم آبان ماه 95 در دفتر امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
در ابتدای جلسه، دکتر محقق ضمن خیر مقدم به بیان اهمیت شناخت و تجلیل از این دسته از دانشجویان پرداخت و سپس حاضرین به بررسی پرونده دانشجویان برتر طبق آیین نامه اجرایی پرداختند. در نهایت، دانشجویانی که بیشترین امتیاز را داشتند، به عنوان دانشجوی برتر تعیین شدند.
در پایان جلسه مقرر شد تا جلسه ای در هفته سوم آذر ماه به منظور تجلیل و اهدای هدیه و لوح تقدیر به این دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور مسئولین دانشگاه و بنیاد شهید برگزار شود.
خبر و عکس: نجمه عبدالکریمی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد