کد خبر: ٦٥٤٣١/ ٢٣:١٤ - يکشنبه ١٩ دی ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 3193
چاپ
ارسال به دوست
پیام تسلیت هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی
در پی رحلت آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی، هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران در پیامی این فقدان تأسف بار را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت به شرح زیر است:

انالله و انا الیه راجعون
آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی که بی‌تردید از شاخص‌ترین چهره‌های انقلاب اسلامی ایران است، دار فانی را وداع گفت. تاریخ این کشور گواه درایت، عقلانیت و قانون‌مداری ایشان در بیش از نیم قرن زندگی سیاسی است. این فقدان تأسف بار را به کلیه بازماندگان، همرزمان این مرد بزرگ بخصوص رهبر معظم انقلاب و تمام مردم ایران تسلیت می‌گوئیم.
هیأت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی تهران

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1395/10/23 12:40
0
1
بنام خدا مرحوم آيت الله هاشمي در يك كلام مظلوم بود هم جناح چپ به ايشان حمله كرد هم گروهي تازه يه دوران رسيده از جناح راست اما آنچه قابل تحمل است اين است كه چون اويكي از افراد اصلي خالق انقلاب اسلامي مي باشد در اين چند سال اخير هر كاري كه مخالفان تازه به دوران رسيده او كردند كه او كلمه اي بر عليه نظام بزند, موفق نشدند و اين حسرت بر دلشان ماند واين يعني يك روح فوق العاده بزرگ آرزو مي كنم ديگران هم كمي اين خصوصيت را داشته باشند. َشاهين آخوندزاده
کاربر مهمان
1395/10/22 17:46
0
0
كل نفس ذائقة الموت ثم إلينا ترجعون خدایش بیامرزد. سعیده
کاربر مهمان
1395/10/21 19:9
0
0
خدا ایشان را دراعلی علیین جای دهد وباشهدا وصالحین محشور کند.کسی که از مردم بود واز 22سالگی بخاطر نجات مردم از استبداد پای در مبارزه وزندان گذاشت ودر جریان انقلاب پابه پای مردم به ساماندهی تظاهرات واعتصابات پرداخت .بعداز پیروزی انقلاب برای اینکه ما مردم راحت وفارغ از ترس ووحشت جنگ واشغال کشور توسط دشمن زندگی کنیم ودرس بخوانیم خواب وراحت خودرا زیر پاگذاشت وبافرماندهی جبهه ها خطر کرد ووبعداز جنگ سردار سازندگی خرابیهای زندگی مردم شدونهایتا بخاطر عدم تفرق ما مردم به بی احترامیهایی که بعضی از مامردم نسبت به اوکردیم سکوت کرد.هرچند بعضی از مردم دقیقا کلماتشان عین کلمات بی بی سی شده است،اما من که یکی از مردم هستم میگویم آقای هاشمی از زحماتی که برای ماکشیدی متشکرم.هوش ودرایت ،اتوریته وابهت،دلسوزی ووقت گذاری تو برای هرایرانی مایه مباهات است.
کاربر مهمان
1395/10/20 16:15
0
0
حالا هرکس عکس داشت باایشان ،ود زدش تو سایت. چراقبلا نزدید..؟! مدرسی

صرفا جهت استحضار : تصویر فوق را در صفحه 14 و روی جلد ماهنامه ندا دی ماه 94 ملاحظه بفرمایید. http://pr.tums.ac.ir/index.jsp?fkeyid=&siteid=1&fkeyid=&siteid=1&pageid=829&newsview=57595


کاربر مهمان
1395/10/20 9:33
0
1
در آخر همراه مردم شد خدا رحمتش کنه
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد