کد خبر: ٦٥٥٠٤/ ١٣:٢٥ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 265
چاپ
ارسال به دوست
قدردانی مادرانه یک بیمار از خدمات بیمارستان سینا
بیماری که بر اثر سانحه تصادف و جراحت، در بیمارستان سینا مورد عمل جراحی قرار گرفته بود، از پرسنل این مرکز قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، مادری که در یکی از شهرستان ها بر اثر سانحه تصادف دچار جراحات و شکستگی در اندام های خود شده بود و روند درمان او در بیمارستان شهرستان نیمه کاره رها شده بود، روانه بیمارستان سینا شد تا التیام درد خود را در این مرکز بیابد.
بیمار پس از مراجعه به اورژانس بیمارستان سینا و شرح واقعه، پذیرش می شود و تحت درمان قرار می گیرد. پس از عمل جراحی، سیر درمان با موفقیت طی می شود تا راه شهرستان خویش را با رضایت کامل پیش گیرد.
او با خشنودی از خدمات ارائه شده در بیمارستان، از پرسنل این مرکز قدردانی کرد و لبخند رضایتش، افتخار دیگری برای این مرکز بود. 
توضیح این که، بیمارستان سینا از سال های دور مکان التیام درد دردمندانی است که از نقاط دور و نزدیک کشور به آن پناه می آورند تا در کنار بهره مندی از خدمات درمانی به عنوان اولین بیمارستان دولتی از نظر اقتصادی نیز احساس امنیت داشته باشند.
این مرکز با پشتوانه تاریخی از لحاظ پزشکی و همچنین از نظر بناهای قدیمی، با ساخت و سازها و نوسازی هایی که به انجام رسانده، در صدد ارتقاء سطح هتلینگ بیمارستان بوده و هست. در این راستا در اولین جشنواره ملی تقدیر از مجریان برنامه ارتقاء هتلینگ بیمارستان های وابسته به وزارت بهداشت، در سال 94 به دریافت تندیس جشنواره نائل آمده است.
همچنین هر ساله تمامی رشته ها و گروه های پزشکی مستقر در این مرکز با انجام تحقیقات و پژوهش های علمی، گام های استواری، در راه علم درمان بیماران برداشته اند که تنها لبخند رضایت بیماری افتخار زرینی برای این بیمارستان به حساب می آید.


انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • قدردانی مادرانه یک بیمار از خدمات بیمارستان سینا
  • بیمارستان سینا
  • روابط عمومی بیمارستان سینا
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد