کد خبر: ٦٥٥١٣/ ١٤:٣٤ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 288
چاپ
ارسال به دوست
کارگاه آموزشی مهارت فرزندپروری در شهرستان اسلامشهر برگزار شد
مرکز خدمات جامع سلامت واوان، کارگاه آموزشی مهارت فرزندپروری ویژه والدین را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، این جلسه آموزشی با سرفصل‌های علل مشکلات رفتاری کودکان، مواردی که باعث شکل‌گیری رفتار نامناسب می‌شوند و چگونگی ارتباط مثبت با کودکان با حضور والدین کودکان، دوشنبه 20 دی 95 در پایگاه شماره یک واوان برگزار شد.
میر سعید رضایی، کارشناس سلامت روان و رفتار مرکز واوان در این جلسه علل سرشتی، خانواده و جامعه را مطرح کرد و گفت: سرشتی بودن درواقع اشاره به‌ویژگی وراثتی داشته و تغییر دادن آن سخت و یا ناممکن است.
وی در ادامه افزود: بیشترین تأثیرات از خانواده ناشی می‌شود و بیانگر این است که کودکان از رفتار بزرگ‌ترها آموزش می‌گیرند. از عوامل شکل‌گیری رفتار نامناسب می‌توان بی‌توجهیبه رفتارهای مطلوب، توجه اتفاقی به رفتارهای نامطلوب، انتظارات غیرواقع‌بینانه و سایر موارد اشاره کرد.
رضایی در پایان بابیان چگونگی ایجاد ارتباط مؤثر گفت: برای اینکه فرزندانمان از ما اطاعت کنند و به دستورهای ما گوش دهند ابتدا باید از طریق صرف زمان کافی و مناسب، فعالیت مشترک لذت‌بخش، صحبت کردن با کودک و.... به فکر تحکیم پل ارتباطی باشیم.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • جلسه آموزشی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد