کد خبر: ٦٥٥١٤/ ١٤:٣٩ - چهارشنبه ٢٢ دی ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 294
چاپ
ارسال به دوست
ویژه معلمین آموزش‌وپرورش شهرستان اسلامشهر
کارگاه آموزشی سفیران سلامت دانش‌آموزی برگزار شد
شبکه بهداشت و درمان شهرستان اسلامشهر در راستای اجرای برنامه ملی خودمراقبتی با همکاری آموزش‌وپرورش این شهرستان، دوره آموزشی ضمن خدمت برای معلمین با عنوان سفیر سلامت دانش‌آموزی را برگزار کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، زینب ایمانی، کارشناس مسئول واحد آموزش و ارتقاء سلامت شبکه در این راستا گفت: این واحد با همکاری و تعامل واحد سلامت جوانان، نوجوانان و مدارس شبکه در راستای اجرای برنامه ملی خود مراقبتی به‌عنوان پنجمین برنامه از 15 برنامه طرح نظام تحول سلامت در حوزه بهداشت، یکشنبه 19 دی 95 دوره آموزشی ضمن خدمت را با عنوان سفیران سلامت دانش‌آموزی برگزار کرد.
وی افزود: این دوره با حضور تعدادی از معلمین مدارس تحت پوشش آموزش‌وپرورش شهرستان و باهدف ارتقاء دانش و مهارت شرکت‌کنندگان درزمینه آموزش مباحث مربوطه به برنامه که سلامت روان و تغذیه سالم عنوان‌شده برگزار شد.
ایمانی در پایان گفت: امیدوارم این برنامه که با تعامل همکاران در تمامی دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و ادارات آموزش پرورش اجرا می‌شود، به نحو مطلوب اجرا شود تا به اهداف برنامه دست‌یابیم.
خبر:خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز

 


 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • کارگاه آموزشی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد