کد خبر: ٦٧٠١٦/ ٠٩:٣٤ - سه شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 475
چاپ
ارسال به دوست
رونمایی از وبسایت فیزیک بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران
جلسه پایان سال فیزیک بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، با حضور دکتر سعید سرکار در سالن شورای مرکز تحقیقات علوم و تکنولوژی در پزشکی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز تحقیقات علوم و تکنولوژی در پزشکی، جلسه پایان سال فیزیک بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز یکشنبه 22اسفند ۱۳۹۵ با حضور دکتر سعید سرکار، مسئول گروه فیزیک بهداشت، دکتر محمدرضا آی قائم‌مقام و عنایتی و نیکوگفتار از کارشناسان گروه در سالن شورای این مرکز برگزار شد.
دکتر سرکار در شروع جلسه ضمن خوش آمد گویی به مهمانان از تمام افرادی که در سال های گذشته با زحمات بی دریغشان موجب ارتقای گروه فیزیک بهداشت شده اند، قدردانی و برای آنها آرزوی توفیق کرد. 
وی ضمن تشکر از زحمات دکتر تقی زاده بازرس سابق گروه در طی این مدت، دکتر آی را به عنوان قائم‌مقام خود معرفی کرد و حضور ایشان را موجب پیشبرد اهداف و برنامه های آتی این گروه دانست.
دکتر سرکار درادامه اقدامات صورت گرفته در طول سال 95  گروه فیزیک بهداشت را ارائه کرد و به چشم انداز گروه در سال های آتی پرداخت.
مسئول گروه فیزیک بهداشت دانشگاه با بیان این که بخش های جدیدی از جمله وبسایت گروه در حال راه اندازی است، گفت: زحمات زیادی برای هر چه بهتر کردن گروه فیزیک بهداشت کشیده شده است.
وی همچنین از مسئولان بخشهای مختلف دانشگاهها و بیمارستانها خواست تا در خصوص شرکت در کلاسهای پرتوگیری مخصوص پرسنل تلاش بیشتری کنند.
دکتر سرکار در ادامه گفت: پیشبرد اهداف گروه در گرو همکاری هر چه بیشتر همه مسولین بخشهای مختلف فیزیک بهداشت تحقق می یابد.
وی همچنین در مورد پیگیری دریافت پاداش پرسنل، به وجود برخی موارد کوتاهی از سوی بخشها اشاره و در ادامه، از حضور و تلاش موثر اعضای گروه تشکر و قدردانی کرد.
دکترآی، برگزاری مرتب جلسات، استفاده از نظرات کارشناسان و اعضای هیئت علمی، برگزاری آزمونهای الکترونیک و توجه به آموزش پرسنل را از موارد موثر در هر چه بهتر شدن گروه اعلام و تلاش برای راه اندازی وبسایت گروه را از مهم ترین فعالیتهای ماههای اخیر اعلام کرد.
سپس نیکو گفتار ضمن اعلام آدرس سایت، گزارشی از راه اندازی و نحوه استفاده از سایت ارایه کرد.
بعد از آشنایی با سایت، فرصتی برای کارشناسان و اعضای هیات علمی حاضر در جلسه ایجاد شد تا ضمن معرفی خود، نظرات و پیشنهادات موثر در پیشبرد گروه را عنوان کرده و مشکلات موجود در بخشهای تحت نظارتشان را اعلام کنند. دکتر آی نیز ضمن یادداشت نکات، اعلام کرد که در اولین فرصت برای پیگیری موارد مفید و موثر، اقدام خواهد شد.
در پایان جلسه با هدایایی از اعضای گروه تشکر و قدردانی شد.
وبسایت فیزیک بهداشت به آدرس http://rpo.tums.ac.ir قابل دسترسی است.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • رونمایی از وبسایت فیزیک بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1395/12/24 13:22
0
0
با سلام ببخشید این و میگم، کاش میدش عکس فرستاد. ولی وب سایتتون داغونه تمام خطا بهخم ریخته و کلمه ی فاصله دار افتاده و اصلا screen نیست. برخی کلمات به صورت میخی شده. حداقل قبل از درج خبر یه نگاهی با انواع مرورگر ها به سایت مینداختید
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد