کد خبر: ٦٧٠٣٨/ ١٦:٥٩ - چهارشنبه ٢٥ اسفند ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 458
چاپ
ارسال به دوست
به دنبال موفقیت دانشکده پرستاری و مامایی در سومین جشنواره ارزیابی عملکرد اداری و مالی
دکتر چراغی کسب گواهی عالی دانشکده های دانشگاه را به همکاران دانشکده پرستاری و مامایی تبریک گفت
رئیس دانشکده پرستاری و مامایی، در پیامی از همکاری و تلاش های اعضای هیات علمی، آموزشی و کارکنان این دانشکده در کسب گواهی نامه عالی تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی، متن پیام به شرح زیر است:

هوالحکیم
بدینوسیله موفقیت دانشکده در کسب گواهی عالی دانشکده های دانشگاه در سومین جشنواره ارزیابی عملکرد اداری و مالی را به مجموعه همکارانم در دانشکده اعم از اعضای محترم هیات علمی، دانشجویان و کارکنان به ویژه کارکنان ساعی و خدوم معاونت اداری و مالی دانشکده تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دستیابی به این موفقیت برای سومین بار پیاپی بی شک حاصل خردورزی و عقلانیت در مدل علمی مدیریت است؛ مدلی که در دانشکده با مدل الگوی تعالی سازمانی، ایزوی فرایندها، نظام آراستگی، خط مشی کیفیت، تنظیم برنامه راهبردی دانشکده، تعهد در قبال نقشه علمی دانشگاه، برنامه های 4 ساله دانشگاه و به طور کلی اسناد بالادستی اتفاق افتاد.

شعار سال 96 «فکر، گفتار و عمل مبتنی بر شواهد در مدیریت، آموزش، پژوهش و بالین» نیز چونان سال های گذشته در راستای ایجاد تعهد سازمانی، طی مسیری هدفمند و مبتنی بر عقلانیت علمی در مدیریت تعیین شده است.
ما همچنان معتقدیم که با همدلی، هم آوایی، تعهد، باورمندی، قصد مندی و عمل مندی در قبال تمامی اسناد بالادستی دانشگاه علوم پزشکی تهران، برنامه راهبردی 4 ساله دانشکده، منشور اخلاقی و راهنمای تعهد حرفه ای در پرستاری و مامایی می توانیم در مسیر چشم انداز دانشکده پرستاری و مامایی برای حفظ مقام اول در کشور، کسب رتبه نخست علمی در سطح منطقه و ارتقای جایگاه بین المللی در بین دانشکده های پرستاری و مامایی، موفق باشیم.
بیائید با هم فکر کنیم و برای بزرگی دانشکده خودمان قدم های بلندی به سوی تسخیر آینده برداریم.

دکتر محمدعلی چراغی
رئیس دانشکده

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • دانشکده پرستاری و مامایی
  • جشنواره ارزیابی عملکرد اداری ومالی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1395/12/25 14:11
0
0
ضمن تبریک به مناسبت کسب گواهی عالی دانشکده پرستاری و مامایی در بین دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی تهران در سومین جشنواره ارزیابی عملکرد اداری و مالی درخصوص پیام هوشمندانه ریاست والامقام دانشکده پرستاری و مامایی به عنوان مسافر تعالی به عرض میرسانم . مدلهای تعالی با نگرشی کلی نگر و با ایجاد نظام جامع جهت ارزیابی سازمانی به تعیین سطح سازمان، واحدها و فرآیندهاي آن در ابعاد مختلف میپردازد و نقاط قوت، زمینه هاي بهبود و اقدام های اصلاحی و بهبود مناسب رادر درون سازمان استخراج میکند. لذا تعمیم دادن ارزیابی عملکرد معاونت توسعه دانشگاه علوم پزشکی تهران به اجرای مدل علمی مدیریت تعالی سازمانی آن دانشکده منطق علمی ندارد.چرا که ارزیابی عملکرد حوزه اداری و مالی احتمالا براساس شاخص‌های عملکردی که شاخص‌های داخلی است و توسط آن دانشگاه به منظور پایش، شناخت، پیش‌بینی و بهبود عملکرد حوزه و پیش‌بینی نوع برداشت‌های آن از سازمان اقدام شده است. به عبارتی شاخص های مشخصی مانند تعداد مراجعین ، تعداد پرونده های بررسی شده پرسنلی ، گزارشات مالی و امثالهم است که اگر غیر از این باشد نمی تواند ارزیابی مناسبی برای حوزه اداری و مالی باشد.
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد