کد خبر: ٦٧٠٦٩/ ١٤:١٤ - پنج شنبه ٢٦ اسفند ١٣٩٥/ تعداد بازدید: 893
چاپ
ارسال به دوست
در گفتگو با دکتر سید حسین صدر السادات عنوان شد
مدیریت بحران بیمارستان فارابی در رسیدگی به مصدومان چهارشنبه‌سوری
رییس بیمارستان فارابی گفت: در شب چهارشنبه سوري امسال، بیش از ۲۰۰ تن از همکاران بیمارستان فارابی، در قالب شش تیم مديريتي، پرستاري، پزشكي، اپتومتریست، پاراكلينيك، انتظامات و پشتيباني، خدمات رساني به مراجعين این بيمارستان را بر عهده داشتند.

گالری عکس ۱
گالری عکس ۲
گالری عکس ۳
گالري عكس ۴
گالري عكس ۵
گالري عكس ۶
گالري عكس ۷
گالری عکس ۸
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، آخرین چهارشنبه سال برای مدیران، پزشکان و کارکنان این بیمارستان یک مانور عملیاتی بزرگ برای نشان دادن توان بیمارستان در مدیریت بحران است.
دکتر سید حسین صدر السادات رییس بیمارستان فارابی در این رابطه گفت: در آخرین روزهای هرسال اورژانس بیمارستان فارابی با حجم بالای مصدومان حوادث چهار شنبه‌‌سوری رو‌به‌رو است. امسال بیش از ۲۰۰ نفر در قالب شش تیم مديريتي، پرستاري، پزشكي،اپتومتریست، پاراكلينيك، انتظامات و پشتيباني سازماندهي شده و به مدت ۴۸ ساعت در آماده‌باش کامل خدمت رسانی به حجم بالای مصدومان و مراجعین را برعهده داشتند.
وی با بیان این که برنامه ریزی برای این امر از هفته آخر بهمن ماه شروع و جلسات کمیته‌های بحران و اورژانس این بیمارستان به این موضوع اختصاص داشت گفت: در کمیته‌های فرعی، تکالیف هر واحد مشخص و برای مشکلات احتمالی چاره اندیشی شده است.
رییس بیمارستان فارابی با تشکر از تمام کسانی که در این کار بزرگ به نحوی مشارکت داشتند، در مورد آمار مراجعین گفت: از ساعت ۷شب روز سه شنبه ۲۴ اسفند تا ۷:۳۰ دقیقه صبح روز چهار شنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۵، تعداد۴۷۲ نفر به اورژانس بیمارستان مراجعه کرده اند که ۱۹۵ نفر ازآنان مصدومین چهار شنبه سوری بوده و از این تعداد ۳۹ نفر بستری و ۱۹نفر تحت عمل جراحی سرپایی قرار گرفتند.
وی تصریح کرد: با توجه به این که مصدومان تا روزهای بعد هم از سایر شهرها و بیمارستان ها به فارابی ارجاع می شوند، آمار نهائی بعداً اعلام خواهد شد.
گفتنی است دکتر صدر السادات رییس بیمارستان فارابی، دکتر فخرایی، مدیر گروه چشم پزشکی دانشگاه و دکتر صنعتکار، قائم مقام ریاست و جمعي از مسئولين و اعضاي هيئت علمي بيمارستان، شامگاه سه شنبه ۲۴ اسفند از درمانگاه اورژانس، اتاق عمل و بخش اوژانس باردید کردند و از نزدیک در جریان ارائه خدمات قرار گرفتند.  
خبر: امیدوار
عکس: حدادپور، اسلامی، قاضی میرسعید، شافعي

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • بيمارستان فارابي
  • چهارشنبه سوری
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد