کد خبر: ٦٧٤٦٦/ ١٣:٠٣ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 558
چاپ
ارسال به دوست
با حضور نمایندگان واحدهای ستادی
جلسه هماهنگی اعتباربخشی مجدد بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد
جلسه هماهنگی اعتباربخشی مجدد بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور نمایندگان حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی، بین‌الملل، توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت بین‌الملل، در آغاز این نشست که سه شنبه 29 فروردین در ستاد مرکزی دانشگاه برپا شد، دکتر نکوفر، مدیر روابط بین‌الملل، اعتباربخشی و رتبه‌بندی معاونت بین‌الملل و نماینده این معاونت ، توضیحاتی در خصوص فرآیند خودارزیابی طی چهار سال گذشته، تشکیل شبکه اعتباربخشی بین‌المللی و تعریف کمیته‌های اعتباربخشی در معاونت‌های پنج‌گانه ارائه کرد.
دکتر نکوفر تصریح کرد: مهلت چهار ساله اعتباربخشی بین‌المللی دانشگاه از سوی موسسه ASIC به اتمام رسیده است و با حضور هیأتی از این موسسه، 13 و 14 اردیبهشت ماه سال جاری دانشگاه مورد ارزیابی مجدد قرار می‌گیرد.
مدیر روابط بین‌الملل، اعتباربخشی و رتبه‌بندی معاونت بین‌الملل افزود: برنامه دو روزه اعتباربخشی مجدد دانشگاه با نشست ارائه گزارش خودارزیابی آغاز می‌شود و در ادامه نمایندگان موسسه ASIC، از دانشکده پرستاری و مامایی به عنوان یکی از دانشکده‌های منتخب دانشگاه بازدید می‌کنند.
وی با اشاره به اینکه بازدید از مجموعه ورزشی چمران و خوابگاه دانشجویان دانشگاه نیز توسط این هیأت انجام می‌شود، اظهار داشت: در نهایت طی مراسم اختتامیه با حضور رئیس و معاونان دانشگاه جمع‌بندی‌های لازم صورت می‌گیرد.
در ادامه، نمایندگان حوزه‌های آموزشی، پژوهشی، دانشجویی، بین‌الملل، توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع به ارائه گزارش خودارزیابی خود که نتیجه فعالیت‌های چهار سال گذشته است، پرداختند و حاضران نیز نقطه نظرات خود را در این باره ارائه کردند.
همچنین موضوع چگونگی ارائه گزارش خودارزیابی حوزه‌های مختلف به ارزیابان سازمان ASIC و اهمیت یکپارچگی این اطلاعات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
توضیح این که دکتر حلب چی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه، دکتر نکوفر، مدیر روابط بین‌الملل، اعتباربخشی و رتبه‌بندی معاونت بین‌الملل و نماینده این معاونت، دکتر میرزازاده، مدیر مرکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی دانشگاه، دکتر شمشیری، نماینده معاونت پژوهشی، دکتر صادقی، نماینده معاونت آموزشی، دکتر امانلو، نماینده معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع، دکتر صابری نمین، رابط معاونت پژوهشی، آزادی،  جاودان فرد و نصیرایی، کارشناسان معاونت بین‌الملل و معاونت توسعه و مدیریت و برنامه ریزی منابع در این نشست حضور داشتند.
خبرنگار: مهناز وحیدی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • اعتبار بخشی مجدد بین المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد