کد خبر: ٦٧٤٦٧/ ١٣:٠٧ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 482
چاپ
ارسال به دوست
در دانشگاه علوم پزشکی تهران
جلسه هماهنگی برگزاری اردوی جهادی درمانی تشکیل شد
به همت کانون فرهنگ سلامت، در راستای ارائه خدمات درمانی رایگان به ساکنین مناطق محروم اطراف تهران، اردوی جهادی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، الهه جعفری دبیر کانون های دانشجویی و دبیر کانون فرهنگ سلامت گفت: با برنامه ریزی به عمل آمده قرار است در منطقه دولتخواه تهران و با همکاری کانون مهریار دانشگاه، جمعی از دانشجویان، فارغ التحصیلان و استادان دانشگاه، خدمات رایگان را در قالب ویزیت پزشک عمومی، متخصص عفونی، متخصص اطفال و دندانپزشکی ارائه دهند. در این اردو پرستار، کارشناس علوم آزمایشگاه، مشاور مامایی و مشاور خانواده نیز حضور خواهند داشت.
وی افزود: اگر بیماری با تشخیص پزشک نیاز به انجام آزمایش پیدا کند، نمونه گیری انجام و جواب آن از طریق معاونت اجتماعی شهرداری تهران به اطلاع بیمار می رسد و همچنین بیمارانی که نیاز به ترمیم دندان داشته باشند به دانشکده دندانپزشکی و یک کلینیک برای مداوا معرفی خواهند شد.
دبیر کانون فرهنگ سلامت ادامه داد: هدف از برگزاری اردوهای جهادی، آشنایی دانشجویان رشته های پزشکی با فعالیت های خیریه و انسان دوستانه، کمک به نیازهای پزشکی مناطق محروم و مشارکت بیشتر استادان در اینگونه فعالیت ها است.
توضیح اینکه این اردوی جهادی درمانی به همت کانون فرهنگ سلامت و با همکاری معاونت اجتماعی شهرداری تهران، روز پنج شنبه 31 فروردین ماه 96 از ساعت 8 صبح تا بعد از ظهر همان روز برگزار می شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • اردوی جهادی
  • الهه جعفری
  • کانون های دانشجویی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد