کد خبر: ٦٧٤٧١/ ١٣:٤١ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2051
چاپ
ارسال به دوست
انتصاب دکتر محمدحسین پورغریب شاهی به سمت مدیر تربیت بدنی دانشگاه
دكتر فرزین حلب چی، معاون دانشجویی دانشگاه در حکمي دكتر محمدحسین پورغریب شاهی را به سمت مدير تربیت بدنی دانشگاه منصوب و در نامه ای دیگر از زحمات دکتر ابراهیم خادم ازغدی قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، در متن حکم انتصاب آمده است:

«پروردگارا بدن مرا برای اطاعت خودت قوی گردان.»
حضرت علی (ع)

جناب آقای دکتر محمد حسین پورغریب شاهی
استادیار محترم دانشگاه

با سلام و احترام
ورزش و تربیت بدنی نقش بسزا و انکارناپذیری در ارتقاء تمامی ابعاد سلامت فردی و اجتماعی ایفا می‌کند. دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌ عنوان نماد آموزش و ارائه خدمات پزشکی در سراسر کشور رسالت مهمی در ترویج و فرهنگ سازی رفتارهای سلامت محور دارند و از این رو باید در این زمینه الگوی رفتاری مناسبی برای جامعه باشند.
با عنایت به تعهد، توانمندی و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر تربیت بدنی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران منصوب می شوید. امید است با استمداد از ایزد منان و با توجه به اسناد بالادستی و برنامه های دانشگاه، علاوه بر تدبیر امور جاری، با رویکرد ویژه به نکات ذیل تمامی مساعی خویش را به کار ببندید.
1- اتخاذ راهبردهای اثربخش و اجرای برنامه‌های ویژه با هدف گسترش کمی و کیفی ورزش همگانی در کلیه اعضای خانواده بزرگ دانشگاه شامل دانشجویان، کارکنان و اعضای محترم هیأت علمی
2- تعامل سازنده با تمامی دست اندرکاران و نهادهای ذیربط، بهره مندی از توان مدیران و کارشناسان آن حوزه و تأکید ویژه بر جلب مشارکت و همراهی دانشجویان عزیز در تمامی امور
3- تلاش مستمر برای ارتقاء جایگاه و رتبه دانشگاه در ورزش های قهرمانی دانشجویان و کارمندان سراسر کشور
4- اهتمام به افزایش سرانه فضاهای ورزشی دانشگاه و تجهیز، نگهداری و به روز رسانی سالن ها و اماکن ورزشی دانشگاه

امید است اداره تربیت بدنی با تمامی توان و انگیزه در جهت نیل به اهداف ذکر شده حرکت نماید. توفیق شما را در انجام وظایف محوله از درگاه احدیت مسئلت می نمایم.

دکتر فرزین حلب چی
معاون دانشجویی دانشگاه

دکتر حلب چی در نامه ای دیگر از زحمات دكتر ابراهیم خادم در دوره تصدی مدیریت تربیت بدنی دانشگاه نیز قدردانی کرد. متن نامه به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر ابراهیم خادم ازغدی
استادیار محترم دانشگاه

با سلام و احترام
اینک که به درخواست شخصی مسؤولیت مدیریت تربیت بدنی دانشگاه را واگذار می کنید، بر خود فرض می دانم از قریب به یک دهه خدمات و تلاش های بی دریغ جنابعالی در دوره تصدی این مسؤولیت که با دستاوردهای ارزنده ای برای ورزش دانشگاه همراه بوده است، قدردانی نمایم.
سلامت و توفیق روزافزون جنابعالی را از درگاه احدیت مسئلت می کنم.

دکتر فرزین حلب چی
معاون دانشجویی دانشگاه

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • مدیریت تربیت بدنی
  • انتصاب مدیر
  • دکتر محمد حسین پورغریب شاهی
  • دکتر ابراهیم خادم
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/06/01 15:43
0
0
با سلام خدمت دکتر پور غریب باعث افتخاره اینجانب هستید و شما استاد اینجانب در هیئت پزشکی ورزشی و روش تدریس شما و ایجاد انگیزه باعث موفقیت من در سازمانهای فنی و حرفه ای بعنوان آزمونگر آموزشگاههای ماساژ و در مراکز های مجموعه ورزشی پزشکی ،نیز در دانشگاه پرسپولیس ماساژ و کایروپراکتیک بوده و هست این نتیجه کارکردو تجربه نشانه شایستگی از اساتیدی همانند شما بوده و هست آرزو دارم دوباره دانشجو شما در هیئت پزشکی ورزشی تجربه کسب کنم با آرزوی موفقیت
کاربر مهمان
1396/02/07 11:13
0
0
جناب آقای دکتر پورغریب انتصاب شایسه شما را به سمت مدیر تربیت بدنی دانشگاه تبریک می گویم و آرزومندم در سایه دلسوزی جنابعالی شاهد پیشرفت شما و این مجموعه باشیم.
کاربر مهمان
1396/02/04 12:33
0
0
از آقای دکتر خادم بخاطر زحماتشان در تربیت بدنی تشکر می کنم، واقعا با دلسوزی کار کردند ویادگاریهای خوبی را از خودشان در ورزش دانشگاه مثل ساخت مجموعه چمران و ایجاد کردن آکادمی ورزشی فرزندان پرسنل و ... به جا گذاشتند. هر جا هستید موفق باشید دکتر. برای دکتر غریب پور هم آرزوی موفقیت دارم.
کاربر مهمان
1396/02/02 15:46
0
0
عرض تبریک خدمت آقای دکتر پورغریب و خسته نباشید و دست مریزاد خدمت دکتر خادم بابت زحمات فراوان به خصوص در امور عمرانی...
کاربر مهمان
1396/02/02 8:19
0
0
از حسن انتخاب ورزشیتون صمیمانه سپاسگزاریم، حداقل کار ورزشی آدم ورزشی میخواد، ممنون از انتصاب دکتر پورغریب
کاربر مهمان
1396/02/01 20:55
0
0
باسلام وتبریک به دکتر پور غریب عزیر.امیدوارم بتونن این تربیت بدنی نابسمان راساماندهی کنند.
کاربر مهمان
1396/02/01 10:27
0
0
جناب آقای دکتر پورغریب انتصاب شایسه شما را به سمت مدیر تربیت بدنی دانشگاه تبریک می گویم و آرزومندم در سایه دلسوزی جنابعالی شاهد پیشرفت چشمگیر آن مجموعه باشیم.
کاربر مهمان
1396/01/31 21:48
0
0
آقای دکتر پورغریب عزیز، انتصاب شایسته شما را به سمت مدیر تربیت بدنی دانشگاه تبریک عرض نموده و آرزومندم در سایه تجارب ارزنده جنابعالی در این زمینه شاهد موفقیت و پیشرفت آن مجموعه باشیم. دکتر مظاهری، گروه آموزشی پزشکی ورزشی
کاربر مهمان
1396/01/31 10:22
0
0
با تشکر وقدردانی از زحمات جناب آ قای دکتر خادم وتبریک وآرزوی موفقیت برای دکتر پورغریب عزیز
کاربر مهمان
1396/01/31 8:44
0
0
تبریک عرض میکنم آقای دکتر و امیدوارم که همیشه موفق باشید و سلامت. از زحماتی که برای باشگاه میکشید بسیارتشکر میکنم
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد