کد خبر: ٦٧٤٧٢/ ١٣:٥٨ - چهارشنبه ٣٠ فروردين ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1387
چاپ
ارسال به دوست
بازديد معاون دانشجویی از خوابگاه دخترانه دمشق
به منظور بررسی نقاط ضعف و قوت و رفع نيازهاي دانشجويان، دکتر حلب چی به همراه مدیر و معاونین امور خوابگاه ها از خوابگاه دخترانه دمشق بازديد كردند.

به گزارش روابط عمومي معاونت دانشجویی، در این بازدید که عصر روز سه شنبه 29 فروردین ماه 96 به مدت دو ساعت و نيم به طول انجامید، ابتدا مسئولان با حضور در سه واحد که تعدادی از دانشجوی خوابگاهی در آن ساکن بودند، با این دانشجویان به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در این بازدید، تعدادی از دانشجویان ساکن خوابگاه در خصوص رفع نقايص و بهبود فضاهای رفاهی، فرهنگی دانشجویان خوابگاهی و افزایش دوره اسکان دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد مطالبی را بازگو کردند.
دکتر حلب چی ضمن قول مساعدت و پیگیری مشکلات، از دانشجویان خواست، نیازها و مشکلات را عنوان کنند و توضیح داد که معاونت دانشجویی به دلیل محدودیت منابع مالی با استانداردها فاصله دارد.
وی افزود: در نظر داریم بودجه عمرانی را با جذب امکانات از منابع خارج دانشگاه تامین کنیم و بودجه خود را به خرید ملزومات خوابگاهی، رفاهی اختصاص بدهیم.
سپس دکتر حلب چی، از فضاهای عمومی خوابگاه نظیر سالن مطالعه، سالن ورزش، نمازخانه و سایر فضاها بازدید کرد.
توضیح اینکه، معاون دانشجویی دانشگاه هدف از بازدیدهای دوره ای از خوابگاه های دانشجویی را شناخت بیشتر از کمبودها و شناسایی ظرفیت های موجود برای افزایش خدمات فرهنگی و رفاهی به دانشجویان خوابگاهی عنوان کرد
.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • بازدید از خوابگاه های دانشجویی
  • دکتر فرزین حلب چی
  • خوابگاه دمشق
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد