کد خبر: ٦٩٤١٧/ ٠٩:٥٥ - دوشنبه ١٩ تير ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 255
چاپ
ارسال به دوست
اطلاعیه
اولین دوره مشترک آموزشی Telemedicineو Telepharmacy به صورت مجازی افتتاح می شود
مراسم افتتاحیه اولین دوره مشترک آموزشی Telemedicineو Telepharmacy توسط دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری دانشگاه کامرینو ایتالیا در بیمارستان مرکز طبی کودکان دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشکده مجازی، مراسم افتتاحیه همزمان با آغاز به کار این دوره با حضور مدیر و اعضای مرکز تله مدیسین و تله فارماسی دانشگاه کامرینو و سفیر ایتالیا در ایران، روز سه شنبه 20 تیر ماه 96 از ساعت 11 تا 13 در سالن شماره 3 مرکز طبی کودکان دانشگاه (واقع در تهران، بلوار کشاورز، خیابان دکتر قریب، بیمارستان مرکز طبی کودکان) برگزار می شود.
توضیح اینکه اولین دوره مشترک آموزشی Telemedicineو Telepharmacy به صورت مجازی بوده و این دوره به زبان انگلیسی به صورت ترکیبی شامل دروس آنلاین و آفلاین و همچنین دو بلوک حضوری یک هفته ای در ابتدا و انتهای دوره برای ارائه آموزش های عملی برگزارمی شود.
پس از موفقیت در آزمون نهایی، گواهینامه شرکت کنندگان از سوی دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشگاه کامرینو ایتالیا صادر خواهد شد.
فارغ التحصیلان این دوره قادر خواهند بود در طراحی، راه اندازی و استقرار سامانه ها و فرایندهای تله مدیسین در مراکز درمانی فعالیت کنند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • اولین دوره مشترک آموزشی Telemedicineو Telepharmacy
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد