کد خبر: ٦٩٥١١/ ١٤:٤٢ - پنج شنبه ٢٢ تير ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 450
چاپ
ارسال به دوست
اطلاعیه شماره 2 هیات اجرایی هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی تهران بزرگ
در آستانه برگزاري هفتمين دوره انتخابات نظام پزشكي و با توجه به تغييرات قابل توجه در روند اجرايي آن به نسبت دوره های گذشته و پيرو سئوالات مكرر درخصوص نحوه و شرايط رأي‌گيري، موارد زير به استحضار جامعه پزشكي مي‌رسد.

1) مطابق با ماده شش آئين‌نامه اجرايي برگزاري انتخابات نظام پزشكي، ضروري است شركت‌كنندگان واجد كارت نظام پزشكي، در حوزه اخذ رأي‌ اشتغال داشته باشند. براين اساس حوزه‌هاي رأي‌گيري رأي‌دهندگان در سامانه الگترونیک انتخابات مشخص شده است. رأي دهندگان محترم براي استعلام محل مجاز رأي دهي، لازم است كدملي خود را به شماره ٢٠٠٠١٩٠ پيامك كرده يا به سايت انتخابات election01.behdasht.gov.ir مراجعه كنند تا حوزه مجاز رأي دهي‌شان اعلام شود. در صورت عدم تطابق حوزه مجاز با محل اشتغال و تمایل به تغییر محل رأی گیری، با کلیک بر روی "ارسال مدارک حوزه خدمت" می‌توان نسبت به تغییر مکان اقدام کرد.
2) فرآيند انتخابات با هدف تسهيل و افزایش مشاركت، به صورت الكترونيكي برگزار خواهد شد كه مراحل و نحوه انجام ان در اطلاعیه های بعدی اعلام می شود. امكان رأي دهي حضوري برای رای دهندگانی که موفق به رای دهی الکترونیکی نمیشوند نيز فراهم شده است كه محل آن متعاقباً اعلام خواهد شد.
3) با توجه به امكان اخذ رأي به صورت غيرحضوري (الكترونيكي) و حضوری، رأي گيري وكالتي منتفی است.

4) براساس ماده ١٦ آيين نامه انتخابات سازمان نظام پزشكي كشور، اسامي ١٧٩ كانديد تأييد صلاحيت شده توسط هيأت مركزي نظارت بر هفتمين دوره انتخابات نظام پزشكي اعلام شد. براي اطلاع از اسامي مزبور و پيگيري آخرين اخبار انتخابات هفتمين دوره انتخابات نظام پزشكي تهران بزرگ به آدرس تارنماي nezampezeshki7_96.tums.ac.ir مراجعه فرماييد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • اطلاعیه
  • انتخابات نظام پزشکی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد