کد خبر: ٦٩٥٧٢/ ١٧:٠٩ - يکشنبه ٢٥ تير ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 179
چاپ
ارسال به دوست
در آستانه اعزام به مسابقات المپیاد کشوری برگزار شد
هفتمین جلسه مدیر تربیت بدنی دانشگاه با کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران
در آستانه اعزام کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران به مسابقات المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور، هفتمین جلسه مشترک مدیر تربیت بدنی دانشگاه با مسئولین اجرایی و سرپرستان کاروان اعزامی دانشگاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، دکتر محمد حسین پورغریب مدیر تربیت بدنی دانشگاه در آستانه اعزام کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران به سیزدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور، با کادر اجرایی و سرپرستان تیم های ورزشی اعزامی دانشگاه به طور مشترک دیدار کرد.
در این جلسه که روز یکشنبه 25 تیر ماه 96 در سالن شورای مدیریت تربیت بدنی دانشگاه برگزار شد، ابتدا دکتر پورغریب ضمن خیر مقدم به حضار، با بیان اهمیت حضور موثر و مقتدر کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مسابقات المپیاد کشوری از حیث افزایش روحیه وفاق و همگرایی بین دانشجویان، به موازات قابلیت های فنی از سوی ورزشکاران، مربیان و سرپرستان اعزامی دانشگاه به المپیاد کشوری مذکور تأکید و اظهار امیدواری کرد تا کاروان ورزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان دانشگاه مادر و نماد آموزش عالی کشور بتواند در هر دو حوزه اخلاقی و فنی قابلیت های بالای خود را طی این رقابتها به نمایش بگذارد.
وی افزود: مهمترین خروجی مسابقات ورزشی ایجاد سرزندگی، نشاط و انگیزه و همچنین ارتقای سلامت دانشجویان است که هدف عالی مدیریت تربیت بدنی نیز می باشد.
سپس دکتر پورغریب به چگونگی اعزام کاروان ورزشی و تجهیز تیمها و همچنین شرح وظایف سرپرستان برای حضور هر چه بهتر تیم های اعزامی دانشگاه به این رویداد بزرگ ورزشی پرداخت.
در پایان، از سوی سرپرستان سوالاتی در خصوص از بین بردن خلاءهای موجود تیمهای دانشجویان مطرح شد و مدیر تربیت بدنی دانشگاه، ضمن پاسخگویی، خواهان رسیدگی هر چه سریعتر مسئولین اجرایی المپیاد شد.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • نشست صمیمی مدیر تربیت بدنی دانشگاه با اعضای کاروان ورزشی دانشگاه
  • مدیریت تربیت بدنی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد