کد خبر: ٦٩٧٩٦/ ١٤:١٧ - سه شنبه ٣ مرداد ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 388
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری کارگاه های تابستانی اجرا و سخنوری ویژه دانشجویان
دوره مقدماتی مجموعه کارگاه های «اجرا و سخنوری» توسط کانون دانشجویی رسانه پزشکی در تابستان جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی، کانون دانشجویی رسانه پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران با حمایت و همکاری مدیریت امور هنری و فوق برنامه دانشگاه در نظر دارد یک دوره کارگاه های تابستانی «اجرا و سخنوری» ویژه دانشجویان را در مردادماه 96 برگزار کند.
کارگاه های مذکور طی 2 روز و در 4 جلسه برنامه ریزی شده که اولین جلسه آن چهارشنبه 11 مردادماه از ساعت 9 تا 12 با موضوع «فن بیان» و دومین جلسه همان روز از ساعت 13 تا 16 با موضوع «زبان بدن» تشکیل می شود.
جلسات سوم و چهارم از کارگاه های اجرا و سخنوری در روز چهارشنبه 18 مردادماه از ساعت 9 تا 12 با موضوع «فنون مذاکره» و از ساعت 13 تا 16 با موضوع تجربه سخنرانی برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، کارگاه های تابستانی اجرا و سخنوری در محل مرکز مطالعات فرهنگی دانشجویان به آدرس خیابان قدس، نبش کوچه فر دانش، ساختمان معاونت دانشجویی دانشگاه، طبقه همکف برگزار و ثبت نام برای تمامی دانشجویان آزاد اعلام شده است و دانشجویان می توانند برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر، نام و نام خانوادگی خود را به شماره 09195844600 پیامک کنند.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • کارگاه های تابستانی
  • دوره اجرا و سخنوری
  • کانون دانشجویی رسانه پزشکی
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد