کد خبر: ٧٠٠٥٣/ ١٤:٤٩ - سه شنبه ١٧ مرداد ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 2036
چاپ
ارسال به دوست
بازدید رییس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و سرپرست گروه طب فیزیک و توانبخشی دانشکده پزشکی از موسسه خیریه ریحانه در شهرستان اسلامشهر
دکتر خراسانی، رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به همراه دکتر رستمیان، سرپرست گروه طب فیزیک و توان‌بخشی دانشکده پزشکی از موسسه خیریه ریحانه در شهرستان اسلامشهر بازدید کرد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان اسلامشهر، در بازدید از موسسه خیریه ریحانه اسلامشهر که سه‌شنبه 17 مرداد 96 انجام شد، دکتر قاسمعلی خراسانی، رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در معیت دکتر عبدالرحمان رستمیان، سرپرست گروه طب فیزیک و توان‌بخشی دانشکده پزشکی و دکتر محمدرضا سلمانی، مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان از بخش‌های آزمایشگاه، داروخانه، کلاس‌های آموزشی مدد جویان و بخش بستری و نگهداری دیدن کردند.
در این بازدید نیک‌اختر، مدیر موسسه نیکوکاری ریحانه ضمن خیرمقدم از تعامل و همکاری بخش مددکاری مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) در خصوص خدمات درمانی و شبکه بهداشت و درمان درزمینه واکسیناسیون و مراقبت بیماری‌های عفونی به مددجویان قدردانی و تشکر کرد.
در ادامه دکتر خراسانی وجود چنین مراکزی را باارزش خواند و گفت: می‌توان با برگزاری برنامه‌های بازدید پرسنل و پزشکان بیمارستان از این مرکز، نگرش کارکنان به خدمت‌رسانی را بهبود بخشید. ایشان همچنین خاطرنشان کرد بیمارستان  امام خمینی (ره) آمادگی لازم درزمینه پزشکی و درمانی همچون گذشته و هماهنگ‌تر از قبل برای خدمت‌رسانی به این گروه از مددجویان را دارد.
دکتر رستمیان نیز ضمن تشکر از مسئولین و کارکنان موسسه خیریه ریحانه در ارائه خدمات  بسیار باارزش در شرایط سخت مددجویان مجموعه اعلام داشت: مجموعه اساتید بیمارستان امام خمینی (ره) و دانشگاه علوم پزشکی تهران این آمادگی رادارند تا در قالب تیم‌های پزشکی برای ویزیت رایگان بیماران و مددجویان در این مجموعه حضور یابند.
در پایان نیز مقرر شد آزمایشات هورمونی و سطوح سرمی مدد جویان که در حال حاضر به تهران ارسال می‌شود دریکی از آزمایشگاه‌های  شبکه بهداشت و درمان ارسال شود.
توضیح اینکه موسسه نیکوکاری ریحانه در زمینی به وسعت 36 هکتار دارای 1200 مددجوی ساکن و 800 مددجوی پاره‌وقت در حال فعالیت است و با کمک‌های خیرین مدیریت می‌شود. که  در این مرکز پزشک عمومی و متخصص اعصاب و روان به‌صورت تمام‌وقت در حال ارائه خدمات به مددجویان هستند.
خبر: خورسندفرد
عکس: بیاتی نیاز 

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • بازدید
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/05/20 20:2
0
0
این عزیزان فرشته هستند وخیرین این مرکز نیزمثل فرشتگان عمل میکنند گروهی از همکاران اعلام کردند حاضرند خدمات به این مراکزبدهندکه نیازمند سازماندهی است ازپیشنهادها وراهنمایی شما بزرگواران کمک می گیریم
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد