کد خبر: ٧٠٣٩٧/ ١٠:١٥ - يکشنبه ٥ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 736
چاپ
ارسال به دوست
دانشکده پيراپزشكي
برگزاری کارگاه سه روزه اصول و فنون تصویربرداری ماکرو در حوزه علوم پزشکی در دانشکده پیراپزشکی
کارگاه سه روزه اصول و فنون تصویربرداری ماکرو در حوزه علوم پزشکی ویژه متخصصین پوست، دندانپزشکان و رشته های علوم آزمایشگاهی در دانشکده پیراپزشکی برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده پیراپزشکی: کارگاه سه روزه اصول و فنون تصویربرداری ماکرو (ماکروسکوپی تخصصی- ماکروفتوگرافی) در حوزه علوم پزشکی با مجوز و 12 امتیاز رسمی از آموزش مداوم پزشکی  19 تا 21 شهریور 96 در دانشکده پیراپزشکی برگزار خواهد شد. 
گروه های هدف این کارگاه را رشته های پزشکی شامل متخصصین پوست، رشته های دندانپزشکی ، تکنسین ها و بهداشتکاران دهان و دندان (8/5 امتیاز) و رشته های علوم پایه شامل علوم آزمایشگاهی، حشره شناسی پزشکی و مبارزه با ناقلین، انگل شناسی، قارچ شناسی و انفورماتیک پزشکی (12 امتیاز ) تشکیل می دهند. 
علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت آموزش مداوم پزشکی با کد شناسه 100675 در این کارگاه ثبت نام کنند. به منظور کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09199595956 و 09339163192 احمد سلطانی تماس حاصل کنید.
توضیح اینکه این کارگاه دارای 40 درصد تخفیف ویژه دانشجویان است.

انتهای پیام / *
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد