کد خبر: ٧٠٦٢٧/ ١٥:٣٠ - سه شنبه ١٤ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 1707
چاپ
ارسال به دوست
به همت معاونت غذا و دارو تهران:
برنامه دوره آموزشی تجهیزات و ملزومات پزشکی تخصصی ارتوپدی برگزار شد
دومین دوره برنامه آموزشی تجهیزات و ملزومات پزشکی تخصصی ارتوپدی باهدف آشنایی بااقلام تجهیزات پزشکی و آموزش آناتومی برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی معاونت غذاودارو، دومین دوره آموزشی آشنایی با تجهیزات و ملزومات پزشکی تخصصی ارتوپدی روز سه شنبه  ۱۴ شهریور ۹۶ با حضور مهندس درویش رییس اداره تجهیزات پزشکی دانشگاه علوم پزشکي تهران، دکتر مولانایی رزیدنت ارشد ارتوپدی و جمعی از داروسازان، مهندسان پزشکی، کارشناسان اتاق عمل و پرستاران دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور در سالن اجلاس ساختمان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
مهندس درویش در ابتدای این برنامه ضمن خوشامدگویی به حاضرین در جلسه در خصوص اهداف برگزاری این دوره آموزشی توضیحاتی را ارائه داد.
وی افزود: با توجه به بررسی ها و گزارش هاي مختلف کارشناسان از مراکز، بازدید امور مرتبط با ارتوپدی و همچنین عدم شناخت و آشنایی کامل افرادی که در تهیه و نظارت بر مصرف اقلام ارتوپدی نقش دارند برآن شدیم تا دوره تخصصی آموزش اناتومی و آشنایی با اقلام و ملزومات پزشکی را در یک دوره آموزشی سه روزه برگزار کنيم تا دراین مدت افرادی که در ارتباط با اقلام ( داروسازان، مهندسین پزشکی، کارشناسان اتاق عمل و پرستاران) با شناخت این موارد براي رضایت بیماران و موفقیت هرچه بیشتر در طرح تحول سلامت نظارت بهتر و موثرتری را داشته باشند.
توضيح اينکه آناتومی، شکستگی و عمل های اندام فوقانی، آناتومی،شکستگی و عمل های اندام تحتانی و معرفی انواع آرتروپلاستیو شکستگی های منجر به عمل آرتروپلاستی از موضوعات مورد بحث در این برنامه آموزشی بود.
بعد از پايان دوره سه روزه آموزشی برای شرکت کنندگان گواهی آموزشی توسط دانشگاه علوم پزشکی تهران صادر خواهد شد.

 

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد