کد خبر: ٧٠٧٣٤/ ١٢:٤٧ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 425
چاپ
ارسال به دوست
برگزاری آزمون های آسکی تخصصی و فوق تخصصی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
آزمون های شفاهی سی و یکمین دوره فوق تخصصی رشته‌های نفرولوژی، نوزادان و رادیوانکولوژی و همچنین شصت و چهارمین دوره دانشنامه تخصصی رشته جراحی عمومی در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.

گالری عکس

گالری عکس

گالری عکس

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، آزمون شفاهی سی و یکمین دوره فوق تخصصی رشته‌های نفرولوژی، نوزادان و رادیوانکولوژی و همچنین شصت و چهارمین دوره دانشنامه تخصصی رشته جراحی عمومی در طی روزهای شنبه و یکشنبه 18 و 19 شهریور 96 در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.
روز اول برگزاری این آزمون‌ها برای دو رشته فوق تخصصی نوزادان و نفرولوژی با حضور کارشناسان وزارتخانه در حالی به اتمام رسید که دکتر مصیبی عضو هیئت‌علمی کودکان دانشگاه اعلام کرد: 13 نفر شرکت‌کننده در حضور ده استاد به رقابت در آزمون عملی و تئوری حضوری پرداختند.
وی افزود: طراحی ایستگاه‌های آزمون آسکی نوزادان حدود سه ساعت به طول انجامید و شرکت‌کنندگان در حدود دو ساعت ایستگاه‌های آزمون را تکمیل کردند.
در ادامه دکتر نجفی عضو هیئت‌علمی گروه نفرولوژی تعداد شرکت‌کنندگان آزمون آسکی رشته نفرولوژی را 8 نفر و اساتید ناظر را شش تن اعلام کرد.
وی افزود: در پایان جمع‌بندی انجام‌شده در حضور نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی دکتر محمدحسین شجاع مرادی که دانش‌آموخته همین مرکز است موفق به کسب رتبه اول در رشته نفرولوژی شد.
یکشنبه 19 شهریور 96 نیز مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) شاهد برگزاری رقابت در رشته‌های جراحی عمومی و رادیوانکولوژی بود.
دکتر حداد عضو هیئت‌علمی رادیوانکولوژی با اعلام اینکه شرکت‌کنندگان این رشته به 16 نفر می‌رسید افزود 10 نفر از اساتید مجرب در کنار دو کارشناس وزارت خانه در طول نزدیک به چهار ساعت مشغول نظارت بر آزمون بودند.
دکتر امامی رضوی عضو هیئت‌علمی گروه جراحی نیز در پایان آزمون‌های تئوری و عملی حضوری که در دو نوبت صبح و عصر یکشنبه 19 برگزار شد، گفت: شرکت‌کنندگان حاضر در این دوره از آزمون‌های شفاهی دانشنامه تخصصی جراحی عمومی به 168 تن می‌رسیدند.
وی افزود: با حضور دو نفر از کارشناسان وزارت خانه و 25 نفر از استادان این رشته مهارت‌های بالینی حاضرین ارزیابی شد.
بعلاوه حدود پانزده تن از کارکنان پژوهشکده علوم اعصاب هماهنگی اجرایی این دوره آزمون‌ها را بر عهده داشتند. دوشنبه 20 شهریور 96 نیز جلسه ارزیابی نتایج کسب شده داوطلبین در آزمون شفاهی این رشته توسط استادان  و کارشناسان این رشته برگزار شد.
توضیح اینکه این پنجمین سال پیاپی است که آزمون اسکی جراحی عمومی در این مرکز برگزار می‌شود.

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
اخبار مرتبط
نظرات کاربران

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد