کد خبر: ٧٠٧٤٠/ ١٥:٠٠ - سه شنبه ٢١ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 272
چاپ
ارسال به دوست
نشست هم‌اندیشی اعضای شورای مرکزی بسیج دانشگاه در شبکه شهرری برگزار شد
نشست هم‌اندیشی اعضای شورای مرکزی بسیج دانشگاه در شبکه شهرریباهدف هم‌اندیشی در خصوص برنامه‌های بسیج دانشگاه و برنامه‌ریزی به‌منظور دستیابی به اهداف این نهاد برگزار شد.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان ری، نشست هم‌اندیشی اعضای شورای مرکزی بسیج دانشگاه در تاریخ دوشنبه بیستم شهریورماه در شبکه بهداشت شهرری برگزار شد.
در این جلسه دکتر زاکانی مسئول بسیج جامع پزشکی دانشگاه به همراه دکتر فاطمه تاجیک و دکتر محمدرضا سلمانی ندوشن مدیران شبکه بهداشت شهرری و اسلامشهر و دکتر محمدرضا قیوم زاده رئیس مرکز بهداشت جنوب حضور داشتند.
حضور دکتر فاتحی، دکتر طاهری و دکتر درگاهی از اساتید بسیجی دانشگاه و حاج‌آقا زنده‌دل عضو کمیسیون فرهنگی بسیج دانشگاه زمینه‌ساز بحث‌های تخصصی و علمی در حوزه برنامه‌های بسیج شد.
در این نشست ابتدا دکتر فاطمه تاجیک ضمن خیرمقدم، برپایی این جلسه و حضور مدیران و اساتید دانشگاه در شبکه شهرری را افتخاری برای بسیج شهرری دانست و گزارش مختصری از فعالیت‌های این واحد بیان کرد.
در ادامه هریک از حاضران نقطه نظرات خود را در مورد برنامه‌های بسیج دانشگاه و مشکلات و چالش‌های پیش رو و هماهنگی جهت دستیابی به اهداف بسیج مطرح کردند.
دکتر زاکانی نیز ضمن قدردانی از زحمات اعضای بسیج دانشگاه به سؤالات حاضران پاسخ گفت.
خبرنگار: سعیده شریفی

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • شبکه بهداشت شهرستان ری
  • هم اندیشی بسیج
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد