کد خبر: ٧٠٨٠٧/ ١٥:١٧ - شنبه ٢٥ شهريور ١٣٩٦/ تعداد بازدید: 5277
چاپ
ارسال به دوست
مراسم تكريم از بازنشستگان دانشگاه برگزار شد
دکتر نمازی: بازنشستگان سرمایه‌های دانشگاه هستند و تكريم آنها بايد در دانشگاه نهادينه شود
به مناسبت روز خانواده و تكريم از بازنشستگان، طبق روال گذشته از مراجعيني كه در اين روز، براي دريافت خدمات به سامانه بازنشستگي دانشگاه مراجعه كردند، به‌پاس خدمات صادقانه‌شان با اهداي گل قدرداني شد.

گالري عکس
در مراسم تكريم از بازنشستگان دانشگاه كه صبح ‌شنبه 25 شهریور 96 در سامانه امور بازنشستگان برگزار شد، دكتر نمازي مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني دانشگاه بابیان اينكه، تكريم از بازنشستگان بايد در دانشگاه نهادينه شود، گفت: تكريم از همكاراني كه از مجموعه دانشگاه خارج‌شده‌اند كاري قابل‌ستايش است كه بايد استمرار يابد.
وي ادامه داد: دانشگاه از تمامي بازنشستگان به‌پاس خدمات ارزشمندي كه به مردم و كشور ارائه داده‌اند، قدرداني مي‌كند.
دكتر نمازي بابيان اينكه، اين سنت حسنه چندين سال است كه در دانشگاه برگزار مي‌شود، خاطرنشان كرد: امروز به اين سامانه آمده‌ام تا از بازنشستگاني كه در اين روز براي انجام كارهاي اداري مراجعه مي‌كنند، با اهداي گل قدرداني كنم.
وي افزود: امروزه استفاده از دنياي مجازي و الكترونيكي براي تسهيل كارها امري ضروري شده است در همين راستا، سامانه بازنشستگان دانشگاه همه اطلاعات لازم را در اختيار بازنشستگان قرار داده تا با مراجعه به اين سايت، مراجعات حضوري آن‌ها به حداقل برسد.
وي يادآور شد: دانشگاه علوم پزشكي تهران ازجمله سازمان‌هاي بزرگ ارائه‌كننده خدمات به بازنشستگان است و همواره درراه بهبود خدمات‌رساني به آن‌ها قدم برداشته است.
حامد بوداغی رئیس اداره بازنشستگی و وظیفه دانشگاه نیز در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه گفت: امسال نیز مثل سال‌های گذشته مراسم کوچکی با همکاری مسئولین معاونت توسعه برگزار کردیم تا از بازنشستگان عزیز دانشگاه قدردانی کنیم البته برای پایان سال قصد داریم با برگزاری جشنی برای بازنشستگان و خانواده‌های آن‌ها موجبات شادی این عزیزان را فراهم آوریم.
وی ادامه داد: اداره‌ی بازنشستگی دانشگاه مانند سایر دستگاه‌های دولتی در حوزه بازنشستگی وظایفی را در برقراری حقوق بازنشستگان دارد و ضوابط برقراری آن محدود به قوانینی است که تعین شده یعنی معدل دو سال آخر خدمت. لذا دسترسی ما به افزایش یا کاهش حقوق بازنشستگان در حد قوانین تعیین‌شده است.
بوداغی بابیان اینکه، مکاتباتی با وزارت بهداشت به‌منظور انعکاس مشکلات بازنشستگان دانشگاه، من‌جمله کسری حقوق انجام‌شده و درنهایت به صندوق بازنشستگی کشوری ارجاع شده است، اظهار کرد: در رونوشتی که صندوق بازنشستگی کشوری به دانشگاه‌ها ارسال‌ کرده عنوان کرده‌ که بحث افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با افزایش نرخ تورم و ضریب مصوب دولت است. ولی بر اساس پیگیری‌های انجام‌شده افزایش حقوق بازنشستگان نسبت به شاغلین به نسبت میزانی از نرخ تورم افزایش خواهد داشت به‌طوری‌که در سال جاری از 10 تا 24 درصد افزایش حقوق داشته‌اند.
وی افزود: این طرح در طول برنامه ششم اجرا خواهد شد به‌طوری‌که افزایش حقوق بازنشستگان به میزان سال‌های گذشته و سال‌های جدید به میزان حقوق هر پست، تقریباً همسان‌سازی می‌شود.
بوداغی گفت: در حوزه رفاهی نیز درصدد هستیم سهمیه بازنشستگان را مانند شاغلین ارتقا دهیم و متناسب با آن افزایش سهمیه‌ها در کل حوزه‌های رفاهی و زیارتی را داشته باشیم که شخصاً پیگیر آن خواهم شد. در ضمن وام بازنشسته‌ها از طرف کانون بازنشستگی در نظر گرفته‌شده که هر 6 ماه 50 تا 100 سهمیه بوده که خوشبختانه امسال به 200 سهمیه افزایش‌یافته است.
 در ادامه، دکتر نمازی در معیت هیئت همراه به سالن شورای معاونت غذا و دارو رفت و پاسخ نظرات، انتقادها و پیشنهاد‌های تعدادی از بازنشستگانی که در این مراسم حضور داشتند را داد.
وی همچنین قول داد به‌تمامی نظرات و انتقادات آن‌ها رسیدگی کند و پاسخگو باشد. همچنین با قرعه‌کشی که انجام شد به 50 نفر از بازنشستگان، وام قرض‌الحسنه بانک ملت، سفر زیارتی مشهد مقدس، سفرهای سیاحتی ساری و رامسر داده شد.
توضيح اينكه، به مناسبت روز خانواده و تكريم از بازنشستگان، مراسم تكريم از بازنشستگان دانشگاه در دفتر امور بازنشستگان، شنبه 25 شهریور 96 با حضور دكتر نمازي مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني، دکتر رحیم نیا مدیر برنامه‌ریزی مالی و بودجه، مهندس يار محمدي، معاون اجرايي مدير توسعه سازمان و سرمايه انساني، مهندس ارسیلو مدیر نظارت و توسعه امور عمومی، حامد بوداغی رئیس اداره بازنشستگی و وظیفه دانشگاه و جمعي ديگر از همكاران و بازنشستگان دانشگاه برگزار شد.

خبر: مقدم
عكس: جمشيد ربيعي

انتهای پیام / *
کلید واژه ها
  • دکتر نمازی در مراسم تکریم بازنشستگان
  • دکتر نمازی در مراسم
اخبار مرتبط
نظرات کاربران
کاربر مهمان
1396/06/28 9:57
0
0
با سلام و عرض یاحترام به همکاران در هر سطحی خوب و قابل تقدیر است من هم یکی از این در شرف بازنشستگی هستم که سالها خدمت صادقانه داشتم ولی بدلایل خاص مجبور به بازنشستگی قبل از موید شدم و اکنون در مرخصی بسر میبرم تا بازنشسته شوم نه احترام از مسولین دیدم نه همکاران ونه ...... پیشنهاد میکنم حداقل برای مدیری که سالیان سال زحمت کشیده پروتکل تودیع داشته باشید
کاربر مهمان
1396/06/27 10:5
0
0
با سلام و تشکر از شما لطفا استفاده از امور رفاهی و سفرهای مختلف و غیره را برای بازنشستگان را به همراه خانواده فراهم آورید . با تشکر
کاربر مهمان
1396/06/26 15:30
0
1
جناب آقای دکتر نمازی ضمن تشکر از جنابعالی و سایر مسئولین فکری برای افزایش حقوق این ها بکنید می دانید که همگی شان دیگر توان کار ندارند و کلی مخارج و .... و حقوق شان یک دهم کفاف زندگی شان هم نیست با تشکر
کاربر مهمان
1396/06/26 14:52
0
0
هرچند برگزاری اینگونه مراسمات برای بازنشستگان هرساله دانشگاه بعنوان نماد تقدیر و تشکر زحمات 30 ساله میبایست جز ضرورت هرساله باشد، لکن باوجود محدودیت های اعتباری ،برگزاری نوعا مراسم یادبود روز تکریم بازنشسته امسال قابل تقدیر میباشد،لذا از کلیه مسئولین ذیربط دانشگاه خواستار برگزاری رو به رشد و با دعوت از خانوادهای این قشر عزیز جهت کسب اجر و عزت بازنشسته نزد سایر اعضائ خانواده بابت قدردانی30 سال خدمت صادقانه و همچنین احساس غرور به فرد بازنشسته خواهد شد.با سپاس فراوان
کاربر مهمان
1396/06/26 14:22
0
0
برنامه خيلي خوبي بود ارج نهادن به مقام بازنشسته از عوامل پويايي و بالندگي هر سازماني مي باشد و احساس خوبي در بازنشسته ايجاد ميكند و اگر اين برنامه هر ساله و به همراه خانواده بازنشسته ها با حضور مقامات دانشگاه اجرا شود مسلما بازتاب بهتري براي بازنشسته خواهد داشت
کاربر مهمان
1396/06/26 11:39
0
0
با سلام درد دل خانواده یک بازنشسته این مواردی که در بالا اشاره شد در حرف و انعکاس اخبار بسیار زیباست . ولی واقعیت چیز دیگری است . پدر بنده کارمند بازنشسته یکی از بیمارستانهای همین دانشگاه بود نه تنها در زمان باز نشستگی از ایشان تجلیلی بعمل نیامد حتی زمانی که ایشان به رحمت خدا رفتند (حدود یکسال و نه ماه پیش ) برای محل کارشان اعلامیه ارسال کردیم ولی هیچکدام از همکاران ایشان به مراسم ختمشان نیامدند و یا حتی یکنفر هم به ما تلفنی تسلیت نگفت ؛ و این حق و تکریم کسی که 30 سال خدمت صادقانه انجام داده نیست . و این عمل عدم توجه به فرد بازنشسته و خانواده آنان را نشان می دهد و ما هیچگاه این مورد را از یاد نمی بریم و بار سنگینی بر دلمان تا آخر عمر باقی خواهد ماند و همیشه این مصداق برایمان متصور است که از دل برود هر آنکه از دیده برفت .
کاربر مهمان
1396/06/25 22:11
1
0
عالی است که از بازنشستگان دانشگاه یادی شود درود بر مدیران که امدند و چقدر بهتر بود شخص رییس محترم دانشگاه یا معاونین یک نفر حضور داشت
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
سامانه نظرسنجی و افکار سنجی
اقدام روابط عمومی در انتشار تاریخ شفاهی دانشگاه در قالب مصاحبه های هفتگی با اساتید ، در سایت دانشگاه را چگونه ارزیابی می کنید؟

خیلی خوب
خوب
متوسط
بد
خیلی بد